Міністерство екології “благословило” суцільну рубку дубового гаю під Ужгородом (фото)

Міністерство екології “благословило” суцільну рубку дубового гаю під Ужгородом (фото)

Нещодавно “Трибуна” оприлюднила світлини надані небайдужими громадянами, підготовлених до вивозу дубових колод зосереджених на дорозі між Ужгородом і селом Циганівці.

У неділю кореспондент видання знайшов місце де було здійснено вирубку дубового масиву, глибокі колії лісовозів вивели на місце зачистки зелених легень Ужгорода.

В Результаті суцільної рубки з’явилася велика галявина, якої ще не існує на карті Google. Поряд ми бачимо  ще кілька “ран” вигризених ненаситними лісорубами. Ще пару таких “акцій” і дубовий ліс зникне.

Цікаво, що дозвіл на суцільну рубку в “сезон тиші” дало Міністерство екології та природних ресурсів України: наказ №13-аг ще від 15.04.2015 року. Подібні накази дійсні на протязі року. Дивно, що працівники Ужгородського військового лісництва виконали його аж через три роки. Відповідальний за вирубку старший майстер лісу Віталій Шикула. Невиключено, що здійснено злочин і правоохоронні органи мають встановити замовників рубки.

Дивують подвійні стандарти лісівників, нас вони закликають дотримуватися тиші, а самі здійснюють в цей час варварські рубки поряд з обласним центром Закарпаття.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *