Doc.ua запис до лікаря

Чергова тютюнова знахідка закарпатських митників

Чергова тютюнова знахідка закарпатських митників

На пункті пропуску «Косино» митного поста «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС припинено вивезення тютюнових виробів. Незаконно перемістити цигарки через митний кордон намагався громадянин України вчора, 22 квітня 2018 року, прямуючи в Угорщину в приватних справах.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав порядок проходження «зеленим коридором».

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків,  наявності ознак обладнання транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами, транспортний засіб «FIAT PUNTO» зі  словацькою реєстрацію, направлено для проведення поглибленого митного огляду.

І не даремно – у спеціально виготовлених сховищах в транспортному засобі, а саме,  у днищі автомобіля під аркою вихлопної труби та переднім сидінням, під передніми крилами, в передніх лонжеронах, працівники митниці виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби з акцизними марками України «BOND» та «ROTHMANS», загальною кількістю 780 пачок, вартістю 20320грн.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Цигарки та транспортний засіб вилучено.

ДФС у Закарпатській області

 

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *