Меру Перечина завадили “заробити” 300 тисяч гривень (ВІДЕО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський діяч Іван Погоріляк.

Чергова афера мера Перечина
31 березня 2015 року на очах у правоохоронців, 27 депутатів міськради, голови районної ради Перцева А.В., першого заступника голови РДА Поприка В.І. та окремих жителів Перечина міський голова Мирослава Гуранич і секретар ради Юрій Мадяр намагалися проштовхнути продаж земельної ділянки за заниженою вартістю.
Мирослава Гуранич, обґрунтовуючи поданий проект, повідомила, що у випадку, коли земельна ділянка знаходиться у першій економіко-планувальній зоні, її вартість становить 190-200 грн. за один метр квадратний. При цьому заявила, що земельна ділянка, яка пропонується до продажу ТзОВ «ТІП-ТОП», належить до другої зони, і вартість одного метра квадратного складає 112 гривень.
У тому, що земельна ділянка ТзОВ «ТІП-ТОП» належить до другої економіко-планувальної зони, запевняв депутатів і секретар ради Юрій Мадяр. Але топографічну карту, яку вимагали окремі депутати, посадовці «не змогли» знайти…
За логікою Мирослави Гуранич, яку висловила на сесії, земельна ділянка ТзОВ «ТІП-ТОП», якщо б знаходилася у першій економіко-планувальній зоні, де вартість одного квадратного метра складає 190-200 грн. при площі 3380 кв. м., складала би 676,0 тис. грн, а по скільки, за заявою Гуранич М.І. та Мадяра Ю.М., ця земля відноситься до другої зони то її загальна вартість лише 381,7 тис. грн.
Завдяки наполегливості депутатів міськради Погоріляка І.М. та Баєва Є.О. рішення про продаж землі не було прийняте.
Через місяць, на депутатський запит, пані Гуранич М.І. письмово повідомила, що земельна ділянка ТзОВ «ТІП-ТОП» знаходиться у першій економіко-планувальній зоні.

погоріляк
Таким чином, ми бачимо, що земельна ділянка ТзОВ «ТІП-ТОП», якщо б була продана 31 березня 2015 року за пропозицією міського голови, коштувала б на 294 тисячі гривень дешевше.
Того ж дня було продано земельні ділянки ПП Василасі В.Ю. та підприємству «Закарпатавтотранс», і вартість за землю подвоїли, застосувавши коефіцієнт два, нібито із-за того, що земельні ділянки знаходяться в першій зоні. Чому до ТзОВ «ТІП-ТОП» не було застосовано такого ж підходу, залишається лише здогадуватися.
«Прозора» діяльність мера Перечина давно уже відома, але дивує позиція молодих працівників апарату міської ради, зокрема землевпорядника Олексіва Б. та юриста Варчук О., котрі візували дані проекти рішення і, по неволі, стали співучасниками цієї афери. Молоді люди, які на хвилі Революції Гідності прийшли на посади в міськраду, розпочали свою діяльність підтримуючи аферистські схеми мера Перечина.
Додатково про цю аферу можна дізнатися переглянувши це відео.
Депутат Перечинської міської ради Іван Погоріляк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *