Мера Ужгорода Андріїва звільнили від кримінальної відповідальності стосовно розтрати 6,5 млн грн через закінчення строку давності

Мера Ужгорода Андріїва звільнили від кримінальної відповідальності стосовно розтрати 6,5 млн грн через закінчення строку давності

Від кримінальної відповідальності звільнили Ужгородського міського голову Богдана Андріїва. Вирішили закрити справу сьогодні, 6 вересня, на засіданні Ужгородського міськрайонного суду.

Зробили це у зв’язку із закінченням строку давності, повідомив головуючий суддя Андрій Іванов.

За його словами, рішення суду опублікують 10 вересня. Оскаржити його можна в апеляційному суді протягом семи днів.

Також на засіданні суду вирішили повернути заставу за підсудного — 440 тисяч гривень. Як повідомив адвокат підсудного Євген Старцев, згідно із законом, справу можуть закрити через 5 років із вчинення порушення.

Кореспонденти Суспільного телефонували Богдану Андріїву: він ситуацію не прокоментував, попросив звернутися до адвоката. За словами Євгена Старцева, його підзахисний винним себе не вважає.

У серпні 2018 року міському голові Богдану Андріїву вручили підозру через підробку документів та розтрату понад 6,5 млн гривень під час реконструкції пам’ятки архітектури Ужгорода “Совине гніздо”.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.