Люстрація в медицині торкнеться лише управлінців

мусійЛюстрація в галузі охорони здоров’я можлива лише серед управлінських кадрів. Рядових лікарів чи медсестер це не стосуватиметься.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Олег Мусій на прес-конференції, який перебував на Миколаївщині з робочим візитом, передає кореспондент Укрінформу.
«Люстрація в галузі охорони здоров’я можлива лише серед управлінських кадрів. Рядових лікарів чи медсестер це не стосуватиметься. І займається цим спеціальний комітет. Я ж особисто вважаю, що керівників потрібно періодично змінювати, і, в першу чергу, на молодь. Адже це що називається «свіжа кров», і саме ці люди здатні принести нові ідеї, нові позитивні зміни, хай навіть не все у них вийде одразу», – сказав міністр.
При цьому він зауважив, що також потрібно не забувати про виключно професійний підхід до підбору кадрів. На його думку, зараз серед медиків є багато високопрофесійних молодих спеціалістів, яким можна довірити управління галуззю.
Мусій також зазначив, що зміна управлінських кадрів на місцях, зокрема, на Миколаївщині, можлива лише за згоди місцевої влади.
www.ukrinform.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *