Літаку Медведчука під час карантину дозволили 16 разів літати між Києвом і Ужгородом в умовах «закритого неба»

Літаку Медведчука під час карантину дозволили 16 разів літати між Києвом і Ужгородом в умовах «закритого неба»

Народний депутат, один із лідерів партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук

16 разів під час карантину літав до свого будинку на Закарпатті, коли польоти в Україні були заборонені.

Про це йдеться у розслідуванні «Схем».

За період з 18 березня до 7 травня літак Медведчука виконав 16 рейсів за маршрутом Київ-Ужгород-Київ. Половина з них позначались із метою «перевезення народного депутата», а інша — «переліт без завантаження».

Літав Медведчук до свого будинку у селищі Жденієво в Карпатах, який офіційно належить одній із фірм, якою володіє його дружина Оксана Марченко. До Києва Медведчук прилітав напередодні позачергових засідань

«Дозволи я отримував у зв’язку з тим, що я приїжджав на позачергові пленарні засідання. Ці дозволи брала компанія, яка обслуговує. Це не не мій літак, це літак, який я орендую. А єдиний він був тому, що була необхідність відвідувати позачергові пленарні засідання», — пояснив Медведчук.

В аеропорту «Ужгород» повідомили, що приймали літак Медведчука, тому що він мав відповідний дозвіл від Державіаслужби. В аеропорту «Київ» також підтвердили цю інформацію.

«Ми не даємо дозволи на переліт конкретних фізичних осіб. Ми давали дозволи на перельоти повітряних суден. Я не відслідковую, на якому літаку літають якісь фізичні особи», — прокоментував надання дозволів Медведчуку тимчасовий виконувач обовʼязків першого заступника голови Державіаслужби Сергій Коршук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *