Letyshops

Лариса Ступак повідомила погану новину для закарпатських корупціонерів

Лариса Ступак повідомила погану новину для закарпатських корупціонерів

Ресурси, які належать місцевому олігарху Віктору Балозі з глибоким сумом сприйняли звістку про обрання закарпатської журналістки Лариси Ступак до складу Громадської ради при НАЗК. Істерія піднята дрібними холуями балоги у соцмережах перейшла всі допустимі межі. Правозахисниця, незважаючи на голосне скавучання та голосіння лайнометів продовжує боротьбу з корупційним спрутом в органах державної влади та місцевого самоврядування:

Погана новина для корупціонерів всіх мастей:
Ви знов рано раділи. Знов обламалися. Знов вас чекають розслідування та гучні викриття, як сталось із царськими мільйонерами. Членство у Громадській раді при НАЗК вас всіх , я бачу дуже налякало. Але дарма. Тому що, всі попередні гучні розслідування відбулись ДО членства у вказаній організації. Незважаючи на інформаційні атаки, редакція “СНК” буде продовжувати викривати липкоруких чиновників та корупціонерів всіх мастей. Як би не було важко долати лобі царської родини прокурорів, але всі фігуранти чисельних кримінальних справ, відкритих за заявами Ступак Л. будуть притягнути до відповідальності.
Навіть не розраховуйте на сплив термінів!, – повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Лариса Ступак.

Єцівська спільнота знов опублікувала на балогівському сайті “викривальну”інформацію про редактора газети “Сила Народного Контролю”. На створеному спеціально для інформаційного “мочилова” фейковому блозі, без розпізнавальних ознак вже вдруге, вкинуто купу нічим не підтвердженого інформаційного лайна відносно Ступак Лариси. Така істерія “ЕЦ”івського корупційного кубла викликана тим, що Ларису Ступак включено до складу Громадської ради при НАЗК. Адже прокурорська родина мільйонерів Царів чудово розуміє, що тепер їх мармурові і лісові багатства буде дуже важко приховати. Відтак, вони розпочали компанію інформаційної війни. З метою створення бодай якихось доказів “чисельних злочинів” журналістки, в пригоді аферистам став такий собі, нікому невідомий Юра-Рома. Коментувати та спростовувати липові звинувачення фейкових персонажів на ФБ Ступак Л. рахує неприпустимим.
Але відео, де фігурують реальні персонажі : Тертиченко Вікторія і Луцин(в) Юра треба прокоментувати:

Нічого з того, про говорить чоловік на відео насправді не було. Адже всі події того дня фіксувались на три камери різними людьми. Свідків подій 8 чоловік. Це спланована провокація і за неї потрібно буде нести відповідальність.
Подано повідомлення про злочин того чоловіка за ст 383. Також це вже друге повідомлення на громадянку Тертиченко В. за цією ж статтею.
Окрім того, подано цивільний позов до суду з вимогою спростувати неправдиву інформацію, в такий же спосіб, яким вона була поширена, та відшкодувати Ступак Л. моральну шкоду.

Ось коротеньке відео, з відзнятого матеріалу на дачі,
яку захопив такий собі Юра-Рома, – зазначає Лариса Ступак.

https://www.youtube.com/watch?v=zgKckvc1Nw4

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *