Letyshops

Громадськість Хустщини пропонує розпустити місцеву СБУ через черговий акт вандалізму над українськими святинями (ФОТО)

Громадськість Хустщини пропонує розпустити місцеву СБУ через черговий акт вандалізму над українськими святинями (ФОТО)

Напередодні вшанування героїв Карпатської Україні в місті Хуст вандали-сепаратисти знову облили фарбою меморіал на Замковій горі. Про це вмережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен:

Вандалали поводяться зухвало не дивлячись, що нібито СБУ повсюди їх шукає , прослуховує . Нагадую СБУ вже три роки не може знайти цих місцевих сепаратистів, які постійно малюють русинську символіку, обливають пам’ятники командирів УПА та січовикам Карпатської України. Можливо треба всіх цих оперативників СБУ всіх звільнити ,а на їх місце взяти інших. Вони крім фінансових операції, контролю за виділенням земельних ділянок більш нічим не займаються, – зазначив Роман Келемен.

Це вже четвертий з початку року акт антиукраїнських сил направлений на паплюження меморіалів Карпатської України в Хусті.

Комунальні служби досить оперативно відреагували на надзвичайну подію і відчистили монумент від фарби.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Громадськість Хустщини пропонує розпустити місцеву СБУ через черговий акт вандалізму над українськими святинями (ФОТО)”

  1. Шановна редакція “Трибуни”. Це від коли думка одного псевдоадвоката та псевдоактивіста, який невзмозі дати грамотну правову оцінку вказаним діянням, вважається думкою громадскості…???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *