Культурним діячем року на Закарпатті стала Наталія Шетеля

Культурним діячем року на Закарпатті стала Наталія Шетеля

Культурним діячем року на Закарпатті стала  директор Ужгородського інституту культури і мистецтв Наталія Шетеля

Дякуючи їй Ужгородський коледж культури став інститутом. Наталія Шетеля – успішна ділова жінка, керівник, який вміє осучаснювати навчальний заклад, відсіювати старі спеціальності і впроваджувати нові, робити атмосферу в колективі цікавою як для викладачів, так і студентів. У інституті завжди щось відбувається, там багато зустрічей із відомими людьми, різні культурні акції, майстер-класи, які дають справжні зірки з усього світу, а в Ужгороді без вихованців цього закладу не проходить майже  жодне свято. Ужгородський інститут культури і мистецтв, який очолює Наталія Шетеля, готує справжніх професіоналів у сфері культури. Це дозволяє талановитим закарпатцям здобувати освіту вдома, адже раніше вони їхали вчитись переважно у інші регіони – і там залишались назавжди.

Повний список імен переможців премії «Люди року»  надруковано у газеті ЯСНО.

Від “Трибуни” хочеться додати, що Наталія Ігорівна у цьому році обрана депутатом Закарпатської обласної ради, очолює постійну комісію  з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Представники гуманітарної сфери мають впевненість, що молода, креативна жінка у цей нелегкий для краю час зможе відстояти пріоритетні напрямки для розвитку культури, освіти та спорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *