Командування Сил ТРО відзначило подяками закарпатців

Командування Сил ТРО відзначило подяками закарпатців
У відповідь на клопотання Командувача Сил ТРО ЗСУ генерал-майора Танцюри Ігора Івановича, голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук передав для потреб Сил ТРО ЗСУ автомобіль швидкої допомоги «Фольксваген Транспортер», що дасть змогу своєчасно надавати військовим якісну медичну допомогу.
У ході зустрічі з Командувачем, яка проходила за участі полковника Миколи Журавльова, були обговорені питання міжнародного військового співробітництва, гуманітарних місій та протидії інформаційним спецопераціям ворога.
Зазначимо, що на протязі 2020-2021 років на базі Ясінської громади пройшли три Союзницькі заходи за участі військовослужбовців ЗСУ та НАТО, які були погоджені генерал-майором Ігорем Танцюрою (на той час начальником штабу, першим заступником командувача Сухопутних військ ЗСУ).
Стратегія на тісну співпрацю та взаємодію з країнами Північно-Атлантичного Альянсу виявилася вірною і продемонструвала свою ефективність з початком широкомасштабного вторгненння ерефії на терени незалежної України.
За наявною інформацією представники збройних сил Польщі, Великої Британії та Литви зацікавлені і надалі розвивати співпрацю зі Збройними силами України у гірській місцевості з залученням Сил ТРО та проводити спільні навчання з елементами бойового злагодження.
Командування Сил ТРО відзначило подяками закарпатців Семенюка Івана, Клочуряка Василя, Андращука Віталія.
Окрема подяка Чопському міському голові Валерію Самардаку, який надав Силам ТРО бензогенератор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *