Колишнього податківця засуджено за хабар у 40 тисяч гривень

Колишнього податківця засуджено за хабар у 40 тисяч гривень

 хабарНабрав законної сили вирок Ужгородського міськрайонного суду стосовно колишнього начальника одного з відділів управління податкового контролю ДПС у Закарпатській області, який вимагав та отримав від місцевого приватного підприємця 40 тисяч гривень.

 Наприкінці 2012 року працівники відділу, очолюваного нині колишнім податківцем, здійснювали перевірку дотримання вимог податкового законодавства в кількох торгівельних закладах, які належали місцевому підприємцю. В одному з них ревізори виявили незначні порушення, за які мали б нарахувати штраф від 80 до 120 тисяч гривень.

Під час зустрічі з власником закладу керівник відділу контролю за проведенням готівкових розрахунків вимагав від приватного підприємця 40 тисяч гривень за заниження розміру нарахованих власникові штрафних санкцій до 20 тисяч гривень, а також непроведення перевірки інших його торгівельних закладів протягом року.

14 грудня минулого року у с.Сторожниця Ужгородського району в автомобілі під час одержання від приватного підприємця всієї суми хабара податківця затримали співробітники СБУ.

Ужгородський міськрайонний суд визнав колишнього службовця винним у вчиненні злочину, передбаченого  ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (редакція від 7.04.2011 року) та засудив  його до 5 років позбавлення волі з призначенням іспитового терміну 3 роки. Колишній податківець також позбавлений права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у правоохоронних і державних органах на 3 роки.

У відповідності до ст.54 Кримінального кодексу України засудженого позбавлено спеціального звання – радника податкової служби 3 рангу.

 

Інформує прес-центр СБ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.