Громадськість Мукачева вкрай негативно оцінює процес прихватизації стадіону “Авангард”. Мешканці громади стверджують, що всі рішення в місті приймають руками депутатів 3 політики – Балога, Петьовка, Ланьо.
Подаємо дві думки з цього приводу.
Голова громадської організації «Федерація футболу Мукачівського району» Тарас Алмашій:
“На черговій сесії міськради ми стали свідками цинічної змови місцевих «царьків», власників та лідерів політичних сил, руками підконтрольних собі депутатів, почати процедури продажу земельної ділянки стадіону «Авангард»..
4 липня, після майже тримісячного бойкоту частиною депутатів відвідування сесії через не виконання своїх вимог, сесія все ж таки відбулася. У порядку денному вже вкотре піднімалося на голосування питання «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Універсал-М». Голосування за дане питання, за ініціативи Андрія Балоги навмисно було включено до пакетного голосування разом з іншими земельними питаннями.
На звернення до присутніх депутатів виставити таке питання на окреме голосування дуже не впевнено відгукнувся Роман Кушнір (який, з його слів, помилково проголосував «ЗА» та написав заяву про не врахування свого голосу), але Балога просто проігнорував будь-які звернення та пропозиції.
Зрештою 25 депутатів своїм голосами, дали законну можливість проводити грошову оцінку земельної ділянки, за результатами якої ТОВ «Універсал-М» матиме першочергове право викупу земельної ділянки історичного для Закарпаття стадіону. Думаю ніхто не сумнівається, що після викупу земельної ділянки на місті стадіону буде розпочато будівельні роботи.
Обіцяю публічно інформувати громадськість про подальші дії федерації щодо збереження стадіону та висвітлення всіх депутатів, які підтримують приватизацію стадіону «Авангард»!
Тільки максимальний розголос та Ваша активна позиція дозволить унеможливити продаж земельної ділянки стадіону «Авангард» і втрати столітньої футбольної історії Мукачева та Закарпаття!“
***
Віктор Туряниця:
“Всі депутати міської ради, які проголосували за таке ганебне рішення не мають ніякого морального права бути політиками, і повинні скласти свої повноваження.
Пріоритетом міської влади являються не інтереси громади, а земля та нерухомість.
Коли вже вони наситяться? Гребуть все підряд, що знаходиться в центрі міста та на її околицях.
Повністю втратили свою людську гідність.
В час, коли в Україні відбуваються військові події, гинуть військовослужбовці та мирне населення ці бюрократи займаються дерибаном землі.
Їх думки направлені тільки на одне прибрати в місті до своїх рук побільше землі та нерухомості.
Стадіон “Авангард” має свою історію. Він був заснований в 1919-му році.
І от 25-ть депутатів міської ради по команді своїх царьків проголосували за це ганебне рішення.
Шановні користувачі соціальної мережі, щоб ви усвідомили, що всі рішення в місті приймають не депутати, а 3-ри політики (Балога, Петьовка, Ланьо, – Трибуна), інтересами яких являються саме земля, нерухомість, а не інтереси виборців, які надали їм роботу.
До речі, Ужгородська ОТГ це тільки місто Ужгород.
А от Мукачівська ОТГ – це місто Мукачево та 17-ть сіл.
Створення Мукачівської ОТГ мало своє стратегічне ціленаправлене рішення.
Яке це рішення – великого інтелекта не потрібно мати.
