На Закарпатті рятувальники транспортували травмованих жінок та шукали заблукалих туристів

В ніч на 9 липня рятувальники шукали туристів, які заблукали біля озера Синевир, що у Хустському районі. Повідомлення до Служби порятунку надійшло о 00:35. Телефонувала стурбована жінка, яка розповіла, що вона разом з чотирма особами, серед яких двоє дітей, заблукали в районі г. Озерна.
Для їх пошуку було направлено міжгірських гірських рятувальників. О 04:10 фахівці ДСНС дісталися до місця перебування туристів.
Далі рятувальники супроводили групу до с. Синевирська Поляна, звідки вони вирушили до свого місця проживання. Медичної допомоги люди не потребували.
Гірські рятувальники надавали допомогу травмованим у горах туристам
Обидва випадки сталися у Рахівському районі.
Перше повідомлення в оперативно-рятувальну службу Закарпаття надійшло 8 липня о 18:05 від івано-франківських колег. За наданою інформацією, під час проходження туристичним маршрутом групою з чотирьох осіб травмувала ногу 58-річна туристка.
Для надання допомоги вирушили пошуковці Лазещинського гірського пошуково-рятувального відділення. О 19:35 групу було знайдено в районі полонини Гропа.
Травмованій надали першу домедичну допомогу та транспортували до с. Лазещина. Від подальшої госпіталізації жінка відмовилася.
Вже о 21:30 до рятувальників надійшло ще одне повідомлення про травмування людини. Подія сталася в районі г. Квасівський Менчул. Там при подорожі гірськими маршрутами травмувалася 33-річна туристка.
Пошуково-рятувальні роботи проводили гірські рятувальники с. Кваси.
Фахівці ДСНС дісталися до місця перебування туристки, надали необхідну допомогу та о 03:00 9 липня транспортували до с. Кваси, де її вже чекала бригада екстреної медичної допомоги. Після огляду лікарями жінка повернулася до свого місця тимчасового проживання.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *