Кого хоче прикрити прокуратура?

Кого хоче прикрити прокуратура?
Прокуратура відмовляє у реєстрації злочину (Документ)

У листі старшого радника юстиції, прокурора міста Мукачево Руслана Біловара, адресованого начальнику Територіальної державної інспекції з питань праці в Закарпатській області Левкуличу І.В. та члену Громадської ради при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради Фекете Ю. Ю., принаймні, правової оцінки не надається. Нагадаємо, що 28 лютого цього року, декілька членів Громадської ради та кандидатів у депутати до Закарпатської обласної ради, написали заяву на ім’я прокурора міста. В ній повідомляється, про факти, що можуть мати ознаки кримінального злочину у сфері порушення трудового законодавства. Зокрема, громадські активісти просили дати правову оцінку заявам міського голови сприводу звільнення працівників ММКП “Мукачівводоканал”. Тоді, в коментарі інтернет-виданню “Панорама Мукачева” Золтан Лендьєл назвав інформацію про страйк брехнею і пригрозив працівникам водоканалу звільненням. Пропонуємо Вашій увазі текст заяви, надісланої на ім’я прокурора міста.

біловар

А ось таку копію відповіді вчора отримав член Громадської ради при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради Юрій Фекете.

Громадський активіст так прокоментував лист отриманий з прокуратури: “Мабуть вони не зрозуміли, яку відповідь очікували отримати від них. Наше звернення не можна розглядати в межах ЗУ “Про звернення громадян”. Від імені працівників “Водоканалу” нами зроблена заява про злочин в рамках нового КПК, цікаво кого хоче прикрити прокуратура. Адже вони мали відкрити кримінальне провадження. Також дивує, чому взагалі забули відповісти стосовно коментара п. Лендєла З. З. з погрозами”.

http://panorama-mukachevo.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *