«Карпатська Січ» не била угорців

ксВідповідна заява надійшла на адресу редакції Трибуни
«Карпатська Січ» також каже, що не причетна до інциденту з угорськими туристами

Заява Закарпатського спортивно-патріотичного руху “Карпатська Січ”

У низці українських, угорських та закарпатських ЗМІ з’явилась інформація про те, що націоналісти Закарпаття, зокрема “Карпатська Січ” нібито здійснили в Ужгороді напад на перехожих з угорською символікою та образливо висловлювалися на адресу цих людей. Також заявляється про напад націоналістів на угорських дітей з кокардами.

Рух “Карпатська Січ” заявляє, що поширена інформація не відповідає дійсності та є провокацією.

Члени руху “Карпатська Січ” не мають жодного відношення до конфлікту, що відбувся в Ужгороді. Пов’язування цього конфлікту з нами є відвертою брехнею і політичною спекуляцією угорських шовіністів щодо ВО“Свобода”, “Карпатської Січі” та інших націоналістичних формувань з метою очорнити честь націоналістів та підняти свій рейтинг перед місцевими виборами.

“Карпатська Січ” приєднується до слів прес-служби ВО“Свобода”, що марші Ужгородом осіб із угорськими кокардами у дні, коли українці відзначають 74-ту річницю проголошення Карпатської України та вшановують пам’ять загиблих січовиків, які поклали голови в обороні молодої держави під час її окупації угорськими військами, є цілеспрямованою провокацією та неповагою до української громади. Такі дії не сприяють зміцненню добросусідських відносин між нашими державами.

Прес-служба спортивно-патріотичного руху “Карпатська Січ”

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *