Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

«Карпатська Січ» не била угорців

«Карпатська Січ» не била угорців

ксВідповідна заява надійшла на адресу редакції Трибуни
«Карпатська Січ» також каже, що не причетна до інциденту з угорськими туристами

Заява Закарпатського спортивно-патріотичного руху “Карпатська Січ”

У низці українських, угорських та закарпатських ЗМІ з’явилась інформація про те, що націоналісти Закарпаття, зокрема “Карпатська Січ” нібито здійснили в Ужгороді напад на перехожих з угорською символікою та образливо висловлювалися на адресу цих людей. Також заявляється про напад націоналістів на угорських дітей з кокардами.

Рух “Карпатська Січ” заявляє, що поширена інформація не відповідає дійсності та є провокацією.

Члени руху “Карпатська Січ” не мають жодного відношення до конфлікту, що відбувся в Ужгороді. Пов’язування цього конфлікту з нами є відвертою брехнею і політичною спекуляцією угорських шовіністів щодо ВО“Свобода”, “Карпатської Січі” та інших націоналістичних формувань з метою очорнити честь націоналістів та підняти свій рейтинг перед місцевими виборами.

“Карпатська Січ” приєднується до слів прес-служби ВО“Свобода”, що марші Ужгородом осіб із угорськими кокардами у дні, коли українці відзначають 74-ту річницю проголошення Карпатської України та вшановують пам’ять загиблих січовиків, які поклали голови в обороні молодої держави під час її окупації угорськими військами, є цілеспрямованою провокацією та неповагою до української громади. Такі дії не сприяють зміцненню добросусідських відносин між нашими державами.

Прес-служба спортивно-патріотичного руху “Карпатська Січ”

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *