Хто рятує закарпатську наркомафію?

Хто рятує закарпатську наркомафію?

З таким риторичним запитанням звернулася до громадськості редактор газети “СНК” Лариса Ступак (Лора Приходько).

Нещодавно Поліція Закарпатської області провела блискучу операцію і припинила діяльність наркобанди, яку очолювала жінка. Шість осіб разом з організатором банди були затримані і рішенням Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області всіх їх було взято під варту. Банда успішно діяла декілька років, прикормлювала залежних працівників поліції, військовослужбовців, митників, та присаджувала на наркотики неповнолітніх школярів. Велика кількість працівників поліції працювала декілька місяців, щоб задокументувати і накрити банду.

Важко повірити, але суддя Закарпатський апеляційний суду Гошовський Георгій допоміг розповсюджувачам гидоти вийти на волю. Застава була зменшена ним в рази.

Наразі з достовірних джерел стало відомо, що обидві жінки були задокументовані повторно. Їм повторно винесені підозри і повторно запрошено в суд для обрання запобіжних заходів. Ужгородка на прізвище Лакатош, прямо в залі судових засідань перерізала собі віни, коли оголосили ухвалу про взяття її під варту.

Натомість організаторка ОЗУ, мешканка Чопа на прізвище Фаркаш, в судове засідання не з’явилась. 
Лікар Чопської лікарні Роберт Кукрі раптово виявив, що наркобандерша важко захворіла. Це і дозволило їй знов залишитись на волі.

Гадаю її важка хвороба не стане на заваді займатись звичними справами і поставляти наркотики дітям.

Хтось знає, чи у судді Гошовського є онуки? А у лікаря Кукрі є діти? Вони впевнені, що особисто їх така біда обійде?
А може вони самі .. вживають цю гидоту? З чого б така поблажливість до наркобанди? Наразі навіть Президент здає аналізи. Може й суддів попросити попісяти в баночку? 
І деяких лікарів..

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *