Керівництво області зустрілося з дипломатами

дипломатиКерівник області зустрівся з дипломатами
  У четвер, 30 січня, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида провів робочі зустрічі з Генеральним Консулом Словацької Республіки в Ужгороді Янкою Бур’яновою та Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Ярославом Дроздом.
Під час зустрічей обговорили, зокрема, й соціально-політичну ситуацію в державі та області. Дипломати вкотре наголосили, що європейська спільнота стурбована загостренням ситуації в Україні та закликає до недопущення ескалації конфлікту:
– Ми виступаємо за мирне вирішення ситуації, закликаємо до діалогу всі сторони, – наголосила Генеральний Консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур’янова.
Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд розповів, що стривожено спостерігає за розгортанням ситуації:
– Оскільки наше представництво знаходиться у Львові, добре знаю, яка ситуація у цьому місті, щодня бачу настрої людей, слідкую за новинами у засобах масової інформації. Тривогу викликає те, що спостерігаємо радикалізацію конфлікту, частішають заклики до насилля – це неприпустимо.
Генконсули також нагадали, що прем’єр-міністри країн Вишеградської четвірки – Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини – виступили за демократичне і спокійне вирішення ситуації в Україні, адже подальший розвиток держави можливий лише за умови стабілізації ситуації. Представники «Вишеградської четвірки» також озвучили необхідність упровадження безвізового режиму з Україною, та заявили про готовність профінансувати проекти розвитку громадянського суспільства в Україні.
Водночас, під час зустрічі з головою Закарпатської ОДА Олександром Ледидою дипломати висловили задоволення у зв’язку з мирним розвитком ситуації в області, подякувавши всім сторонам за конструктивну позицію та готовність до компромісів:
– Ситуація в області справді не така, як у більшості західних регіонів країни. У нас також проходять мітинги та мирні зібрання – люди активно висловлюють свою громадянську позицію. Більше того – наметове містечко опозиціонерів, оточене барикадами, розташоване просто напроти входу в будівлю обласної адміністрації. Ще раз наголошую: жодного тиску на мітингувальників в області не було й бути не може. Ми готові до компромісів і виступаємо за мирне врегулювання будь-яких конфліктів, – резюмував очільник області.
Прес-центр ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *