Категорії Новини

Іван Бушко вважає, що Віктор Балога зніме свою кандидатуру

Ситуацію, що склалася напередодні виборів до парламенту прокоментував «віце-губернатор» Закарпаття, голова фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді, кандидат у депутати по №73 мажоритарному округу, Іван Бушко.

– Ще кілька місяців тому в області активно ширилися чутки про розподіл округів між Партією регіонів та «Єдиним центром». Натомість днями у ЦВК обидві політичні сили зареєстрували своїх кандидатів незалежно одна від одної.

– Як я і казав раніше, ми висунули своїх кандидатів у всіх 6 мажоритарних округах. І у всіх розраховуємо на перемогу.

– І в Мукачівському окрузі?

– І в Мукачівському. Розроблена спеціальна стратегія, яка, як ми вважаємо, дасть нам можливість перемогти і в цьому окрузі.

Але там проти В’ячеслава Шутка балотується Віктор Балога. Чи не боїтеся, що молодому політикові від Партії регіонів протистоїть така відома фігура?

– А чого боятися? Дії Віктора Балоги відомі й прогнозовані. Зрештою, він що, чупакабра, щоб його боятися? Якщо чесно, то я не думаю, що хоча би хтось із братів зможе пройти в парламент.

– І Віктор?

– І Віктор. Я думаю, він зніме свою кандидатуру і повернеться на роботу в міністерство. Таке в мене передчуття. Та й виходу в нього немає. Інакше пророцтво пана Медведчука почне справджуватися.

– Як, на вашу думку, пройдуть вибори? Чи не трапиться повторення 2010 року, коли масово скуповували голоси виборців?

– Цього не буде. І наші опоненти знають про це, тому і розкидаються подарунками наліво і направо. Президент поставив завдання: вибори в Україні повинні пройти чесно. І саме так вони пройдуть, можете бути в цьому впевнені. Для вирішення цього завдання буде задіяний весь адміністративний ресурс, усі «силові» відомства.

– Не секрет, що на ці вибори «Єдиний центр» не піде «списочним» складом. За яку партію будуть голосувати її прихильники?

– Думаю, що будуть голосувати за Партію регіонів.

– Чому?

– А може бути інакше? Чинний міністр буде закликати голосувати проти партії влади? Я вважаю так: якщо ти не погоджуєшся з політикою чинного президента, якщо в тебе інше бачення розвитку країни – заяви про це прямо і йди в опозицію. Май повагу до себе і не дури оточуючих. А намагатися всидіти одразу на двох стільцях – «я ніби ваш, але при цьому сам по собі» – позиція боягуза, чим би вона не була вмотивована. Тому я повторюся: голосувати, на мою думку, будуть за Партію регіонів.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *