Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Іван Бушко вважає, що Віктор Балога зніме свою кандидатуру

Іван Бушко вважає, що Віктор Балога зніме свою кандидатуру

Ситуацію, що склалася напередодні виборів до парламенту прокоментував «віце-губернатор» Закарпаття, голова фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді, кандидат у депутати по №73 мажоритарному округу, Іван Бушко.

– Ще кілька місяців тому в області активно ширилися чутки про розподіл округів між Партією регіонів та «Єдиним центром». Натомість днями у ЦВК обидві політичні сили зареєстрували своїх кандидатів незалежно одна від одної.

– Як я і казав раніше, ми висунули своїх кандидатів у всіх 6 мажоритарних округах. І у всіх розраховуємо на перемогу.

– І в Мукачівському окрузі?

– І в Мукачівському. Розроблена спеціальна стратегія, яка, як ми вважаємо, дасть нам можливість перемогти і в цьому окрузі.

Але там проти В’ячеслава Шутка балотується Віктор Балога. Чи не боїтеся, що молодому політикові від Партії регіонів протистоїть така відома фігура?

– А чого боятися? Дії Віктора Балоги відомі й прогнозовані. Зрештою, він що, чупакабра, щоб його боятися? Якщо чесно, то я не думаю, що хоча би хтось із братів зможе пройти в парламент.

– І Віктор?

– І Віктор. Я думаю, він зніме свою кандидатуру і повернеться на роботу в міністерство. Таке в мене передчуття. Та й виходу в нього немає. Інакше пророцтво пана Медведчука почне справджуватися.

– Як, на вашу думку, пройдуть вибори? Чи не трапиться повторення 2010 року, коли масово скуповували голоси виборців?

– Цього не буде. І наші опоненти знають про це, тому і розкидаються подарунками наліво і направо. Президент поставив завдання: вибори в Україні повинні пройти чесно. І саме так вони пройдуть, можете бути в цьому впевнені. Для вирішення цього завдання буде задіяний весь адміністративний ресурс, усі «силові» відомства.

– Не секрет, що на ці вибори «Єдиний центр» не піде «списочним» складом. За яку партію будуть голосувати її прихильники?

– Думаю, що будуть голосувати за Партію регіонів.

– Чому?

– А може бути інакше? Чинний міністр буде закликати голосувати проти партії влади? Я вважаю так: якщо ти не погоджуєшся з політикою чинного президента, якщо в тебе інше бачення розвитку країни – заяви про це прямо і йди в опозицію. Май повагу до себе і не дури оточуючих. А намагатися всидіти одразу на двох стільцях – «я ніби ваш, але при цьому сам по собі» – позиція боягуза, чим би вона не була вмотивована. Тому я повторюся: голосувати, на мою думку, будуть за Партію регіонів.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *