Категорії Новини

Балога осквернив святий престол брудними грошима й… цеглою

Усього в 500 доларів оцінив Віктор Балога кожного зі священнослужителів православної церкви Московського патріархату. А ще – в купу цегли зі свого заводу в Іванівцях. Балога разом з архієпископом Мукачівським і Ужгородським Феодором відкинувши все святе, бо інакше й не можна сказати, на святому престолі ділили пачки доларів й складали списки, кому зі священиків Московського патріархату чим треба допомогти.

Святотатство відбувалося в Покровській церкві на Православній набережній в Ужгороді, напроти будівлі обласної прокуратури. Саме один з найстаріших храмів обласного центру, чи не єдиний з тих, які ужгородці досі вважали чи не найспокійнішим та найблагодатнішим в місті, осквернили найбрутальнішим чином!

Ціна питання – агітація за кандидатів від Єдиного центру і кандидата-самовисуванця по Ужгороду та Ужгородському району Володимира Смоланку (він же член фракції партії Єдиний центр у Закарпатській обласній раді).

Балога розказував благочинним, яких під різними приводами зібрав чи зігнав до храму архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, про те, що лише єдиноцентристи справжні патріоти Закарпаття, що лише вони врятують всіх і вся, і що лише Володимир Смоланка здатен творити у Верховній Раді дива заради рідного краю. «Тому – голосуйте й агітуйте за Смоланку і кандидатів-мажоритарників від Єдиного центру», – розказував В. Балога.

При цьому малося на увазі, що прихожани – бидло, яке можна переконати у всьому, чого захочеш, лише проповідями й настановами!

Після такого «наказу» Балога роздав кожному з присутніх благочинних по 500 доларів, а ще пообіцяв дати кожному, кому треба й скільки треба цегли. Причому не тільки на будівництво храмів, але й на зведення власних житлових будинків!

Благо, цегельний завод в Іванівцях штампує цеглу – може Балога обіцяти все, що хоче.

Такими діями Балога та очолювана ним політична сила Єдиний центр плюнули кожному віруючому православному закарпатцю в душу!

До цього часу ще жодна політична сила не опускалася до того, щоб нехтувати вірою людей!

Ще жоден політик не оскверняв святого престолу, принаймні в Закарпатті, брудними грошима, заробленими контрабандою, фінансовими махінаціями й іншими протизаконними діями.

І чи є межа знущанню Єдиного центру над закарпатцями?

Василь Шпінка

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *