Інформація про пограбунок дачі Медведчука виявилася “качкою” (ВІДЕО)

ТОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-Тур» оприлюднила інформацію, що з бази відпочинку «Ведмежа діброва» 28 картин та 6 ікон. Про що було подано заяву у міліцію. Натомість журналістка Алла Хаятова опублікувала відеофрагмент, який, за її словами ставить під сумнів цю інформацію.

Відео зняте у маєтку у четвер, 27 березня, з дозволу управителя маєтку, гендиректора «Спорт-туру» Олександра Яковлєва, й у присутності персоналу. На знятому у приміщенні кабінету фрагменті видно, з-поміж інших робіт, картину Йосипа Бокшая «Рання осінь», яка є пунктом № 12 у переліку творів, що були, згідно із заявою «Спорт-туру», «вкрадених» з маєтку.

Маєток, який три дні утримував під контролем Правий сектор, передали «Спорт-туру» у середу, 26 березня. Заява ж про те, що за час перебування там Правого сектору зниклі певні речі, передовсім твори мистецтва, з’явилася у суботу, 29 березня. А у неділю, 30-го, оприлюднено конкретний перелік картин, які «украли».

26 березня керівник «Правого сектору» Закарпаття  Олександр Сачко зробив заяву щодо ситуації навколо комплексу «Ведмежа діброва», в якій йдеться, що за час спільної охорони об’єкта представниками Правого сектора, 27-ї сотні Самооборони Майдану та працівниками УДСО жодних випадків вивезення матеріальних цінностей та будь-яких інших правопорушень не було.

zaholovok.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *