Єдиним регіоном України, де погіршується ситуація з коронавірусом, є Закарпаття

Єдиним регіоном України, де погіршується ситуація з коронавірусом, є Закарпаття

У регіоні продовжують підтверджувати стільки ж випадків, як і минулого тижня.

Про таке розповів керівник МОЗ Віктор Ляшко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, повідомивши, що провів селектор із керівництвом Закарпатської області з поточної епідемічної ситуації щодо COVID-19 в регіоні.

За словами В. Ляшка, в області продовжують фіксувати стільки ж випадків коронавірусної хвороби, як і минулого тижня. При тому, що середній по країні відсоток спаду кількості нових випадків захворювання складає -20%.

За останні 7 днів кількість госпіталізованих в області зросла на +9%, темпи зростання з кожним днем пришвидшуються. При тому, що середній відсоток спаду по країні складає -13%.

Закарпатська область є єдиним регіоном України, де госпіталізації переважають над виписками. Такий розрив складає +15%, і останнім часом тільки зростає. При тому, що в середньому по країні кількість госпіталізованих є на -19% меншою за кількість виписаних.

Як наслідок, завантаженість лікарняних ліжок у регіоні зростає, в той час як в Україні відбувається розвантаження медичної системи. Зайнятість ліжок з киснем у Закарпатській області складає 62%. Це на третину більше за середню завантаженість ліжок по країні.

На жаль, попри всі ці невтішні цифри, рівні охоплення щепленнями проти COVID-19 також залишається на незадовільно низькому рівні.

На селекторі обговорили план пріоритетних заходів для подальшого стримування поширення COVID-19 в регіоні.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.