Хустський мер готується до еміграції

КащукЯк стало відомо  з поінформованих джерел, мер міста Хуст Володимир Кащук вирішив “розпрощатися” з левовою часткою своєї нерухомості, якою він обжився у колишній столиці Карпатської України.

Що спонукало ЄЦівського бургомістра продавати нерухоме майно, сподіваємось дізнатися згодом.
А тим часом у Хусті активно ширяться розмови, що пан Кащук вигідно продав салон краси “Клеопатра”. Подейкують, що у результаті продажу він отримав 300.000 тис. доларів. Крім того, на торги виставлені й інші об’єкти, якими володіє пробалогівський мер . Виставив мер і гастроном “Дитячий Світ” який був куплений за смішні гроші, тим самим позбавивши маленьких хустян дитячого магазину.
Також вдалося дізнатися про свіжий кулуарний скандал у кабінеті мера, влаштований йому місцевими підприємцями. Причина криється у тому, що липкий на руку Володимир Павлович, прикриваючись якимись незрозумілими траншами, які мали прийти з Києва в місто, почав у хитрий спосіб виманювати від і так придавлених підприємців Хуста, які, до речі, є депутатами від ЄЦ певну суму грошей. Ці кошти, за версією хустського міського голови, повинні зрушити з місця питання якнайшвидшого вливання інвестицій у місто. Вам не нагадує Кащук славнозвісного Мавроді?
Менше з тим. Ще одна причина, яка спонукала підприємців до словесної перепалки – небажання мера реально взятися за реконструкцію центральної частини міста. Йому просто ніхто не вірить, так забрехався. Кажуть, аби тримати усе на контролі, сам Балога направив сюди своїх підрядчиків. Це пов’язано з тим, що вартість робіт суттєво завищена, а “єцівці” звикли на таких жирних проектах тримати свою липку лапу.
Марина Король

Новини Закарпаття

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *