Головний ворог Закарпаття — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні

Головний ворог Закарпаття — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні

москаль        Геннадій Москаль визначив для себе головні напрямки діяльності в наступному році. Про це він розповів у інтерв’ю місцевим ЗМІ:
— Є кілька ключових напрямів, які я визначив для себе. І перший із них — це ремонт доріг. Зроблю все, щоб 2016-й став на Закарпатті “Роком доріг”. Добиватимуся збільшення фінансування з “Укравтодору” та Фонду регіонального розвитку, виділимо гроші з місцевих бюджетів.
Після втрати Криму будемо переносити міжнародні і всеукраїнські фестивалі, спартакіади та інші заходи на Закарпаття. Усі природні дані для цього в нас є, але треба зробити нормальні дороги. А вони дадуть поштовх для бурхливого розвитку туризму, промисловості, інвестиційної діяльності. Вибори, слава Богу, закінчилися, тепер нарешті можна спокійно працювати на економіку. Сьогодні для Закарпаття головний ворог — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні.
Повний текст інтерв’ю голови ОДА буде опубліковано в новорічному номері газети «РІО».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Головний ворог Закарпаття — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні”

  1. Тримайтеся, Вам ще треба навести лад із кланом із Завидова, бо уже так Мукачево гвалтують що уже далі нікуди.
    Поки у мукачеві буде газдувати ця циганська файта балогів, до тих пір усе Закарпаття буде штормити!
    Доки ці балогівські отприски , новий мер син віктора, Андрій,не залишать гвалтувати мукачівців, дерибанити міський бюджет на ліво і на право, не враховуючи думки деяких депутатів, а як і раніше більшістю стада своїх депутатів, до тих пір люди полегшенно не вдихнуть повітря. Це ярмо мабуть до кінця життя нависло над мукачівцями.
    Се молоде дарування ще гірше няня злодійкуватого, ще самие страшне від цього царька попереду.Но довго люди не терплять, сили уже не ті, та й люди уже 20 років гніт терпіли від його вітця шуллера та шахрая з великої дороги.
    Негайно перевірити усі підстави виділенн міських грошей Мукачева на аеродром, який клан балоги давно знищив, а ще виділяє незрозуміло кому гроші, на муніципалну поліцію, яка працює на охорону їх приватних структур, на місцевий університете, невідомо для чого туді ідуть гроші бюджету, чому мукачівська лікарня не фінансується із обласного бюджету, а віддана на корупційні схеми сімїБалог, щоб у 2016 році хворі також платили у кишеню файті, на інші договорняки. Аучасникам АТО, які цих гадів захищають проблематично вирішити іх питання житла та земель, чому? Багато писати, а ле перевіряти необхідно і призупиняти дерибан бюджетних грошей та майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *