Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення (ФОТО)

Про це “Трибуну” інформує власкор з Великого Березного. Заява Кіндрата С.М. пов’язана з подіями на останній сесії Великоберезнянської райради.

кіндрат2

25.11. на чергову сесію Великоберезнянської райради прийшли представники громадськості, обурені діями новопризначеного т.в.о. гол. РДА Кіндрата М.І. Вкотре вимагали люстрації Кіндрата, також вимагали дати пояснення і припинити тиск на людей, які підписали листа до голови Закарпатської оДА Василя Губаля про відкликання та люстрацію, бюджетників я у ‘’старі часи’’ викликають з поясненнями ‘’на килим’’. Необхідно зазначити, що спочатку Кіндрат вів себе зухвало, кричав змушував громадськість покинути сесійний зал, так як вони ‘’не депутати’’, та присутні йому пояснили, що таке право в людей є.

Також Кіндрата звинуватили в тому, що він виконує всі вказівки колишнього (звільненого депутатами через недовіру) голови райради Канюка В.М. Останній, на переконання громади, ‘’проштовхнув’’ свого колишнього заступника на посаду т.в.о., і намагається через нього і надалі ‘’все рішати’’ в районі.

Можна зрозуміти емоції людей, коли став відомим факт, що за неодноразовим наполяганням Кіндрата (та за його підписом), було видано розпорядження про оплату закордонного відрядження Канюка (11тис.гривень).(Ще до свого звільнення Канюк в лютому 2014р (коли на майдані розстрілювали людей) за державні кошти насолоджувався Зимовими Олімпійськими Іграми в Сочі, та ще й оформив собі це як ‘’закордонне відрядження’’), а це кваліфікується як ‘’нецільове використання бюджетних коштів’’ суперечить наказу Мін.Фінансів та порушує чинну постанову Кабміну ‘’про економію державних коштів’’. Депутати погодилися що тут є ознаки коруцції, та має розбиратися КРУ і органи прокуратури. Це питання  вважають необхідним розглянути на комісії.

Від Кіндрата також вимагали знайти можливість та виділити у своєму ‘’щільному графіку’’ час для волонтерів, так як з часу призначення він його не може знайти, а  допомога землякам які перебувають в зоні АТО справа першочергова.

Люди також цікавились чому Кіндрат не вніс в декларацію про доходи два своїх магазина та будинок в Ужгороді(Розівка), і на які кошти побудований цей будинок. Це також повинно стати підставою для люстрації.

Активісти з Березнянщини заявляють, якщо голова Закарпатської ОДА Василь Губаль не задовольнить заяву Кіндрата на звільнення того чекає сміттєва люстрація.

кіндрат3

Кіндрат

 

2 Comments

  1. БОЖЕ, БОЖЕ, Який цирк??? А ті хто хотять люстрацію зеркально чисті!!! Ні одного дня трудового стажу! Атракціон напевно з воздуху будували??? І магазини відкрили з 1 грн початкового капіталу!!!

  2. молодці березняни! поважаю за принциповість!а скептикам хочу побажати реально дивитися на речі-не буває так, щоб “банда” за власним бажанням знімала голову РДА, тим більше такого хама як Кіндрат.Не треба тут шукати призвіще “винного”, в Березному відразу попереджували що не будуть терпіти безграмотного(заява як доказ) фізрука, на “прийомі” у Кіндрата були волонтери, учасники АТО, майданівці, молодь з правого сектора, і в тому числі згадані Каменца та Руський,який на фото, до речі, навіть не видно! Незрозуміло тільки, до чого тут Народний Фронт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *