Голова СБУ зустрівся з особовим складом Закарпатського Управління (відео)

Голова СБУ зустрівся з особовим складом Закарпатського Управління (відео)

Голова Служби безпеки України Василь Грицак під час робочої поїздки до Закарпаття зустрівся з особовим складом обласного Управління СБУ.

Керівник Служби нагородив співробітників Управління відомчими нагородами з нагоди 25-річчя СБУ. «Закарпатський край є ласим шматком для багатьох країн, тому ваше головне завдання: ефективно викорінювати будь-які спроби розхитати ситуацію», ‒ наголосив Василь Грицак.

На його переконання, співробітники Управління також повинні активізувати боротьбу з контрабандою. «Потрібно закрити кордон від зловмисників. Під час російської агресії ми зобов’язані блокувати тіньові потоки та оживити українську економіку», ‒ закликав Голова Служби.

Василь Грицак переконаний, що сьогодні кожен має відкинути власні інтереси задля збереження цілісності держави. «Боротьба за країну йде не тільки на сході, гібридна війна, розв’язана проти нас Росією, охоплює всі регіони. І ви, як ніхто інший, повинні це враховувати», ‒ підкреслив Голова СБУ.

Він зазначив, що за останні три роки Служба стала міцнішою, ефективнішою та застосовує до ворога атакувальну тактику.

Прес-центр СБ України

1 Comment

  1. Гелетея, свата балоги звілнити і в тюрму, аще щадея притягти до відповідалності як організатора мукачівсьукої перестрелки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.