Голова Рахівської райради завляє, що держава спонукає до самоліквідації райрад (відео)

Голова Рахівської райради завляє, що держава спонукає до самоліквідації райрад (відео)
Голова Рахівської районної ради Діана Бабинець записала відеозвернення з приводу катастрофічної ситуації з фінансування Рахівської райради. Складається враження, що державі не потрібний цей орган місцевого самоврядування і вона має намір його ліквідувати, але не може це зробити у законний спосіб., тому підштовхує райради до самоліквідації через відсутність їх фінансування.
Раніше голова Рахівської районної ради Діана Бабинець взяла участь у онлайн нараді Української Асоціації обласних та районних рад. Цілий рік питання про чітке розмежування повноважень між гілками влади та про фінансування районних рад залишалося відкритим. У кожної районної ради своя історія виживання цьогоріч. Так, Діана Йосипівна зазначила, що на початку року депутати Рахівської районної ради виділили кошти з вільного залишку на вкрай необхідні потреби територіальних громад та на делеговані повноваження адміністрації, скоротили чисельність виконавчого апарату.
Ніхто не думав, що законно обраний орган може цілий рік працювати без фінансування, тому сьогодні райрада і опинилася у досить скрутному становищі.
Мені здається, зауважила голова, що сьогодні, коли реалізація реформ і ситуація з ковідом потребують чималих зусиль, саме районні народні обранці, яким довіряють люди, можуть багато в чому допомогти громадам.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *