Голова облради Петров просуває на посаду директора Ужгородського замку свого родича

Голова облради Петров просуває на посаду директора Ужгородського замку свого родича
Голова облради Петров просуває на посаду директора Ужгородського замку (Закарпатський краєзнавчий музей) родича своєї дружини – Миколу Кужельного. Повідомляє Віталій Грегор.
Кужельний донедавна займав посаду заступника директора Департаменту культури ОДА – начальника управління охорони культурної спадщини. Однак був скорочений і подався на конкурс.
 А до того він був також помічником на платній основі нардепа від “Партії регіонів” Юрія Бойка, теперішнього співголови ОПЗЖ.
Конкурс на керівника туристичної та історичної родзинки обласного центру Закарпаття відбудеться  у вівторок, 6 липня.
 Дану кандидатуру О. Петров попередньо погодив із новими партнерами по ганебній коаліції в облраді. Також Кужельний задовільняє “Слуг”, які під нього пообіцяли дотації на “розвиток” музею.
Свого часу, колишній заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас також поділився інформаціє. про Кужельного.

“Заступником директора департаменту культури ОДА призначений Микола Кужельний із Києва. Раніше працював в.о. наукового співробітника (найнижча посада в ієрархії наукових працівників) «Інституту всесвітньої історії НАН України». А ще був помічником на платній основі нардепа від Партії регіонів Юрія Бойка, теперішнього співголови ОПЗЖ. Того самого Бойка, у котрого давні дружні стосунки з головою ОДА Петровим.

Так ось, у перші дні після призначення Кужельний почав ходити по різних структурних підрозділах ОДА й цікавитися русинською темою – питав, зокрема, чому представників русинів немає в громадських радах різного рівня.

Питання – для чого приїжджій людині, котра не знає специфіки регіону, взагалі влазити в русинство, де легко наламати дров і зайти так далеко, звідки важко буде повернутися? Відповідь – таке завдання йому поставило керівництво.

Петрова і Кужельного пов’язує спільна людина – Бойко, а ОПЗЖ активно просуває тему русинства на Закарпатті, й те, що робиться це на догоду ФСБ, ні в кого не викликає сумнівів.

Розумні люди легко можуть скласти пазл і зрозуміти, чим усе це може закінчитися для Закарпаття.

А для тих, хто не дуже орієнтується, поясню: Росія розглядає Закарпаття як один із основних регіонів України, де можна реально розхитати ситуацію на міжетнічному ґрунті й спробувати повторити сценарій Донбасу. У минулі роки російські спецслужби неодноразово намагалися це зробити (згадайте так званий «План Шатун» Суркова й підпали офісу КМКС). А не вдалося це тільки тому, що на рівні керівництва області й силових структур цим спробам була дана дуже жорстка й рішуча відсіч.

Схожі спроби будуть тривати й далі, ФСБ просто чекає підхожого моменту. Головне питання в тому, чи дасть їм рішучу відсіч уродженець Росії Петров, котрий доручає підлеглим влазити в русинство, а сам останнім часом публічно говорить, що на Закарпатті немає ні угорського, ні русинського питання. У мене з цього приводу великі сумнів”, – зазначив Ярослав Галас.

Звинувачення кинуті Ярославом Галасом на адресу голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова дуже серйозні і патріотична громадськість Закарпаття чекає аргументованих спростувань з цього приводу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *