Doc.ua запис до лікаря

Фонд допомоги українським солдатам створили на Іршавщині

За ініціятиви Іршавської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” створено благодійний фонд, що збиратиме кошти для допомоги бійцям АТО. Гроші, медикаменти, елементи амуніції та инші необхідні на війні речі збиратимуть у греко-католицькій церкві святих Петра і Павла, що в Іршаві.

Станом на сьогодні АТО в активній фазі, гинуть солдати, мирні жителі, діти у східних областях прокидаються від свисту куль. Волонтерам необхідно продовжувати роботу, бо військовики просять допомоги. З ініціятиви Іршавської “Свободи” та за підтримки греко-католицької громади міста (настоятель о. Василій Петечук), яка завжди підтримує патріотичні та благодійні починання, на Іршавщині створено фонд допомоги українським солдатам. Один з організаторів Михайло Мочан каже: “Часто буває хтось хоче допомогти грошима чи чимось иншим, але не знає куди звернутися. Тому і вирішили організувати централізований збір у районному центрі. У Петро-Павлівській греко-католицькій церкві м. Іршави за адресою: вул. Білецька, 2 вже розміщено скриньку для збору коштів, а також тут можна залишати придбані вами речі чи продукти харчування для військовиків.

фонд

Для широкого інформування населення ця інформація буде надіслана до всіх церков району, організацій та установ”. Всі кошти, зібрані в инших населених пунктах району, будуть вкинуті до цієї скриньки. Як відзначають організатори, вони щиро сподіваються на підтримку прихожан церков, мешканців району та всіх не байдужих. Греко-католицька братія розповсюдила цю інформацію майже по всій області. На зібрані кошти планують придбати необхідні речі, або ж тепловізор чи бронежилети та инше спорядження для наших вояків.

“Зараз не важливо хто і яку посаду обіймає, до якої політичної сили належить, яку віру сповідує, зараз головне зрозуміти, що ми потрібні нашим хлопцям, які ціною власного життя тримають оборону України та витісняють ворога з української землі”, – додав керівник місцевого осередку ВО “Свобода”.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”​

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *