Екс-мер Будапешту Ґабор Демські очолить угорське представництво Цивільного блоку закарпатського батальйону імені Імре Надя

Екс-мер Будапешту Ґабор Демські (Gábor Demszky) очолить угорське представництво Цивільного блоку закарпатського батальйону імені Імре Надя (Nagy Imre Polgári Blokk).
На базі угорської благодійної організації «Захист» («Oltalom Charity Egyesület»), яка має має величезний досвід допомоги українському народові у гуманітарній сфері в час війни буде розгорнуто діяльність Цивільного блок закарпатського батальйону імені Імре Надя.
Про це йшлося в ході розмови голови Закарпатської обласної організації «УВО СПАС -23» Миколи Журавльова з лідерами «Захисту» пастором Методистської церкви доктором Ґабором Івані (dr Iványi Gábor), пастором Міклошом Івані (Iványi Miklós) та мером міста Будапешт у період 1990-2010 рр., політичним діячем, соціологом, викладачем Ґабором Демські (dr Gábor Demszky).
В ході обговорення питань допомоги угорському підрозділу було вирішено, що очолить угорське представництво Цивільного блок закарпатського батальйону імені Імре Надя (Nagy Imre Polgári Blokk) др. Ґабор Демські (dr Gábor Demszky).
Микола Журавльов передав др. Ґабору Івані подяку командування однієї з частин Збройних сил України для онучки лідера антикомуністичного повстання в Угорщині 1956 року, премʼєр-міністра тогочасного уряду Угорщини Імре Надя (Nagy Imre) – Каталіни Яноші (Jánosi Katalin), яка через хворобу не змогла бути присутньою на зустрічі.
Також в ході зустрічі було обговорено нещодавно ухвалений угорським парламентом суперечливий Закон «Про захист національного суверенітету» та боротьбу з «іноземним впливом» і створення з 1 лютого 2024 в Угорщині нового органу — Управління із захисту суверенітету.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *