Дизайнер Вікторія Гресь розповість про показ нової осінньої колекції «Libertango» в Ужгороді

Дизайнер Вікторія Гресь розповість про показ нової осінньої колекції «Libertango» в Ужгороді

модаУ вівторок, 13 вересня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Вікторії Гресь, яка є одним з найуспішніших дизайнерів в Україні. 23 вересня в Ужгороді відбудеться показ нової осінньої колекції «Libertango». Кожен показ Вікторії – ціла подія для Закарпаття, але цей обіцяє бути особливим. Режисер Олексій Залевський, з яким Вікторія Гресь співпрацює багато років, обіцяє гостям незабутній вечір і багато нових вражень.

 Детальніше про нову колекцію та показ в Ужгороді розкаже дизайнер Вікторія Гресь.

Будинок моди Victoria Gres сьогодні — це три величезних майстерні, якими особисто керує дизайнер. Майстерню в Ужгороді було відкрито в 1992 році, вона стала початком роботи Вікторії в фешн-бізнесі. І донині відіграє дуже важливу роль в житті будинку моди – все нові колекції за традицією відшиваються саме в Ужгороді.

 

Колекція Libertango поза модою – на кожен день і будь-який випадок. Жінка сама вибирає який образ у неї буде сьогодні – пристрасна, ніжна або владна. Вона любить і одягається для себе, відчуває свободу і відкриває нові кордони.

 

Цілісні образи, ідеальні для осінньо-зимового періоду, багатошаровість і сексуальність – все це ідеально доповнить або оновить гардероб в майбутньому сезоні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *