ДРБ «Сонечко» ГУР МО намагались спровокувати на конфлікт із закарпатськими правоохоронцями

ДРБ «Сонечко» ГУР МО намагались спровокувати на конфлікт із закарпатськими правоохоронцями
Про це повідомляє Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/428

❗️ДРБ «Сонечко» ГУР МО намагались спровокувати на конфлікт з правоохоронцями.
Наслідком чого мала бути відставка начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити.
❗️Напередодні останньої сесії Ужгородської міськради анонімні телеграм-канали , які заінтересовані у збережені схематозу в роботі ради,
істерично нагнітали ситуацію та намагалися зробити ведмежу послугу команді Віктора Микити.
❗️Обливання відвертим брудом учасників бойових дій мало на думку організаторів вивести з рівноваги представників добробату та спровокувати конфлікт з правоохоронцями.
❗️Очевидно, що наслідком таких гучних подій була би кадрова ротація високопосадовців Закарпатської ОВА.
❗️Тут уже питання до СБУ, яка в час війни тримає під контролем абсолютно всі вітчизняня анонімнімні канали і визначає межу, коли зміст публікацій несе пряму загрозу національній державності.
❗️ДРБ «Сонечко» ніколи не діє по шаблону, воно приходить туди і тоді коли його не чекають (бонусом до статті йде відео на якому офіцер фсб, захоплений добровольцями на території мордору, бажає Коменданту і Чесному виграти війну).
❗️Місцеві телеграм канали тривалий час підсвічували корупційні оборудки депутатського корпусу в Ужгородській міськраді та вплив на політичні процеси фракції ОПЗЖ. Ясно, що метою була боротьба груп впливу за доступ до бюджетного та земельного пирога.
❗️В результаті, привернули увагу до проблеми, на яку відреагували представники добробату, які прийшли до сесійного залу і заявили: «ОПЗЖ – Геть з Ужгородської міськради!». Воїнам, які проливають кров за Україну не зрозуміло, як пʼята колона кремля може і надалі впливати на процеси в Закарпатті.
❗️Я є одним із кількох радників командування військової частини, яка веде війну у глибокому тилу ворога, на безпосередньому театрі бойових дій та на інформаційному фронті. Крім того функціонує Цивільний корпус ДРБ «Сонечко», який займається волонтерською діяльністю, матеріально-технічним забезпеченням батальйону. Моє завдання підсказати, скоригувати та запобігти крокам, що можуть негативно вплинути на імідж частини. Зауваження та пропозиції вислуховують, але рішення приймають самостійно, не завжди так, як я бачу проблему. Це нормально. ❗️Адже командування «сонечок», в силу специфіки служби, володіє більшим масивом інформації з ГУР, СБУ, ССО та інших структур.
***
❗️Напередодні останньої сесії міськради мені зателефонував поважний підприємець, який пропрацював десятки років у сфері безпекового бізнесу, на початку війни проводив вишколи та підготовку добровольців у лави ЗСУ, зараз активно займається волонтерською діяльністю. Він запитав чи йдуть представники «Сонечка» на сесію. Я відповів, що ні. У відповідь почув, що з депутатами зроблять воїни коли повернуться з фронту. Не буду цитувати, але якби ці слова чули жіночки-депутатки, що кидалиси цукерками на сесії Ужгородської міськради, то вони б у ту залу ніколи більше не з’явилися.
❗️Справді, чиновництво своєю ненажерливістю провокує військових на радикальні кроки, але фізичну загрозу йому несуть не організовані спільноти з відповідальними командирами, а одинаки – послідовники Джона Рембо, яких неможливо вирахувати, тому правоохороннні органи повинні з потроєною енергією працювати з корупційними та контрабандними треками на території Закарпаття, щоб каста хабарників не провокувала учасників бойових дій.
Мій телеграм – https://t.me/P_Fedaka/428

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *