До уваги закарпатців: у Словаччині змінилися правила в’їзду та транзитного проїзду

До уваги закарпатців: у Словаччині змінилися правила в’їзду та транзитного проїзду

Словацька сторона надіслала Держприкордонслужбі України інформацію про карантинні обмеження, які з сьогоднішнього дня починають діяти на території Словацької Республіки, інформують на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Загальні правила прибуття з-за кордону:

Одразу після в’їзду на територію Словаччини особи зобов’язані зареєструватись за посиланням: https://korona.gov.sk/ehranica, підтвердити реєстрацію на кордоні, а також бути готовими підтвердити реєстрацію під час перебування на території країни.

Зазначається, що у разі прибуття на територію Словаччини повітряним транспортом, особа повинна до виїзду заповнити форму за посиланням: https://www.mindop.sk/covid/. Після прибуття з визначених країн, необхідно надати негативний результат тесту RT-PCR, зробленого не давніше, ніж за 72 години до в’їзду.

Усі нещеплені особи, які в’їжджають на територію Словаччини після 06.00 09.07.2021, повинні піти на самоізоляцію терміном 14 днів (якщо за цей час не виникає симптомів або не проведено тестування).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *