Роботи з ліквідації наслідків паводку в Ясінянській ОТГ продовжуються

Роботи з ліквідації наслідків паводку в Ясінянській ОТГ продовжуються

Керівництво облдержадміністрації прибуло на місце робіт з ліквідації наслідків паводку в с. Стебний Ясінянської ТГ, котре найбільше постраждало від учорашньої негоди.

«Масштаби руйнацій значні. Пошкоджено критичну інфраструктуру, лінії електромереж, з’єднувальні шляхопроводи через річку до будинків, зруйновано берегоукріплення та частково основну дорогу, яка з’єднує населені пункти», – зауважив очільник Закарпаття Анатолій Полосков.

За його словами, у домогосподарствах фактично зруйновано підсобні прибудови, літні кухні, огорожі, гаражі та інше. Вода також знищила транспортні засоби та причепи.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков та заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк поспілкувалися з місцевими жителями. Останні кажуть, що такого паводку та наслідків не бачили 80 років.

На місці працюють підрозділи Головного управління ДСНС у Закарпатській області, обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, Закарпаттяобленерго, місцеві мешканці та інші. Одночасно працює інженерна техніка.

Керівництво області поспілкувалося також із особовим складом рятувальників та місцевих бригад волонтерів, які допомагають розбирати завали. Завдання всім зрозумілі. Часу не багато, адже погода може змінитися у будь-який момент.

Особливу увагу Анатолій Полосков звернув на домогосподарства, де проживають самотні люди похилого віку, які потребують першочергової допомоги та підтримки. Дав вказівку забезпечити постійну роботу психологів на місці ліквідації наслідків паводку.

Роботи з ліквідації наслідків паводку продовжуються.

Ситуація під особистим контролем голови Закарпатської ОДА.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *