Для фізичного захисту роботи нардепів ТСК “Нацресурс” на Закарпатті залучалися спецпідрозділи ГУР

Для фізичного захисту роботи нардепів ТСК “Нацресурс” на Закарпатті залучалися спецпідрозділи ГУР

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/329

❗️Без зайвих емоцій про блокбастер, який не відбувся .

❗️Робота Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України  «Нацресурс» по виявленню крадіжок лісу на Закарпатті  була дещо «демонізована» журналістом В. Глаголою, який з «легкої» руки окремих представників правоохоронних органів оприлюднює інформацію швидше ніж їх пресслужби (останні «сосуть лапу», згадуючи незлим тихим словом своїх непорядних колег).

❗️Обшуки з виявлення нелегальної деревини на території підприємства “Грінвуд 2005”, що під Ужгородом проводилися під контролем першого заступника керівника Закарпатської обласної прокуратури І.Ю Косея, який визначив підслідність для подальшого розслідування кримінального правопорушення працівниками ГУНП в Закарпатській області.

❗️Участь представників підрозділів Головного управління розвідки МО України ДРБ «Сонечко» та «Стугна» була викликана необхідністю фізичного захисту народних депутатів, членів ТСК  від можливих посягань криміналітету.

 ❗️Про серйозність ситуації свідчить особиста присутність на місці подій командира ДРБ «Сонечко» ГУР МО Друга Коменданта (Руслана Каганця), якого було відряджено з фронту.

❗️З його слів стало відомо, що  злочини у сфері розкрадання деревини фіксувалися з дронів та з допомогою фотопасток з 18 жовтня 2022 року.

❗️«Нема різниці між чмонею окупантом, що краде унітаз і тими покидьками які крадуть український ліс в тилу», – зазначив Комендант.

❗️Сьогодні, коли ворогом руйнується енергетична інфраструктура, ліс став стратегічним ресурсом, який забезпечує життєдіяльність українців взимку.

❗️Через поседників на представників спецпідрозділу «вийшов» один з депутатів Закарпатської облради який запропонував 100 к в іноземній валюті за вирішення питання правильним чином. Йому відмовили.

 ❗️Спроби «порішати» питання продовжуються.

❗️За наявно інформацією власник підприємства «Грінвуд 2005» Мирон Помпель знаходиться за кордоном.

http://
http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *