Депутати від “Йоббіка” вважають, що в берегівських банках повинні працювати лише угорці

25 серпня, представники націоналістичної угорської партії “Йоббік” – депутат парламенту Угорщини Іштван Саваі та Європарламенту Бейла Ковач, що має свій офіс у Берегові, здійснили подорож по Закарпаттю.

йоббік2

У першу чергу завітали на фестиваль леквару у село Геча, де прослідкували як там здійснюється розповсюдження політичної літератури та продаж виробів з угорською символікою, що зображує Велику Угорщину.

Також депутат прийняв участь у відкритті 13-е за рахунком рунічного табло у селі Боржава і у своїй промові описав основні проблеми закарпатських угорців. Зокрема сказав, що марно чекати рішучих дій з боку уряду в Будапешті, який не бажає захистити угорські пам’ятники та сприяти створенню окремої угорської автономії на Закарпатті. Також він здивований, що представники місцевої партії ФІДЕС (мається на увазі КМКС) не підтримують встановлення табличок з рунами в угорських селах Закарпаття. А навіть заважають їх розповсюдженню, як це сталося у Великій Доброні, – повідомляє видання alfahir.hu.

Іштван Саваї розкритикував і роботу ОТП-банку у Берегові: “Я вважаю неприпустимим, аби в угорському банку були рекламні плакати лише на українській мові”. На його думку в угорському банку мають працювати лише угорці.

йоббік

банк отп йоббік3

Мукачево.net


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.