Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер може здати мандат

Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер може здати мандат

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив депутат Ужгородської райради Роланд Цебер:

Назву речі своїми іменами!
Сьогодні,17 березня 2017 року відбулася XIII сесія Ужгородської районної ради, на порядку денному було більше 42 питань різного характеру. Відвідавши декілька профільних комісій зрозумів, що засідання буде складним.
Хочу висловити своє негативне ставлення до розподілу бюджетних коштів, адже вважаю що кошти розподіляються не раціонально та не справедливо. Навіть для відділу освіти,молоді та спорту виділено на половину менше коштів, яку мінімально потребує освіта. Я єдиний депутат, який не підтримав та не проголосував сьогодні за бюджетні питання. Однозначно можу зазначити що це обурило декількох моїх колег, але тут нічого особливого та особистого. Після засідання є колеги які і підтримали мене,але це вже ніяк не вплинуло на хід голосування.
Я з повагою відношуся до колег та керівництва ради, але розглядаю такий варіант, як здати свій мандат та відмовитись від статусу депутата, адже не дуже бачу сенсу бути в такій команді та відвідувати засідання, питання в яких вирішують декілька осіб, і то не раціонально та тільки на свої округи. Я вважаю що такого не має бути, тут треба забути про всі партійні і політичні вподобання, потрібно працювати для розвитку всього регіону,не тільки деяких кущів…
Як альтернатива можливо створю громадську організацію, яка буде зосереджена роботою з громадськістю,наданні безкоштовної юридичної допомоги населенню,соціальними проблемами населення,благодійністю,розвитком молоді та спорту,народним антикорупційним наглядом,написанням програм для участі у міжнародних грантах,не забудемо і про допомогу безпритульним тваринам, тощо…Запевняю що міжнародні зв’язки для участі у грантах,база, та все те що потрібно для цього є, тож чекаю всіх,хто має бажання приєднатись та стати членом організації написати мені повідомлення. Впевнений що своїми силами та за допомогою однодумців можемо багато корисного зробити для населення та краю.
Хотів би ще зосередитись на звіті голови Ужгородської районної ради, який зачитали на сьогоднішньому засіданні. Там чітко зазначено, цитую : «В серпні 2016 року завдяки організації благодійного турніру з міні-футболу та внесків депутатів районної ради на чолі з головою ради для бійців 128-ї бригади (15-ий окремий гірсько-піхотний батальйон) було придбано прибор нічного бачення Pulsar Challenger GS 3.5×50, бронежилет, акумулятори, які підходять як для приборів нічного бачення, так і для теплові зорів»……..Так хочу зазначити що цей турнір організувала не районна рада, а я особисто. Щоправда районна рада надала внесок в розмірі 1000 грн.( 1000 грн. ділимо на на 36 депутатів це = 27,70 коп. з одного депутата) за що велике дякую,а бронежилет подарував мій товариш,депутат Готра Михайло!Про це можна ознайомитись за посиланням із різних ЗМІ:
http://www.0312.ua/news/1284540
https://trubyna.org.ua/…/bijtsi-15-ho-bataljonu-podyakuval…/

Повторюю, що не хотів і не маю за мету цим когось образити, тут нічого особистого, просто набридло…Це моя думка!Я так вважаю, і це також потрібно поважати, – підсумував Роланд Цебер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.