Doc.ua запис до лікаря

Де народилися ужгородські кандидати (ІНФОГРАФІКА)

Ужгородський прес-клуб у рамках проекту розпочинає серію матеріалів, у яких аналізуватиме інформацію про кандидатів у народні обранці від Закарпаття. Цього разу охочих стати нардепами від округу № 68 (Ужгород , Ужгородський район та місто Чоп) ми порівняємо за віком, а також розповімо, де народилися  майбутні чиновники, бізнесмени, активісти і тепер уже претенденти на крісло у ВР.

Цьогорічний список кандидатів відзначається і досить молодим віковим цензом. Принаймні, двом із них не так давно перевалило за 20: у 1991 році народилися  Агоста Євген та Коцур Андрій. «Доганяє» наймолодших кандидатів у нардепи по ужгородському округу представник «Правого сектору» – Каганець Руслан (народився 1989 року),  на третьому місці серед наймолодших – активіст, голова Громадської ради при Ужгородській мерії Пересоляк Олександр (1985 р. н.).  Далі йдуть євромайданівець Юрій Свтілик та працівник ДСНС Штефуца Віталій (обоє – 1984 року народження). П’ятірку наймолодших замикає 31-річна Ніколетта Сабов (1983).

33-річних кандидатів у нардепи в Ужгороді аж четверо. Це Кисиличин Сергій, Туряниця Валерій, Ульянець Світлана та Щадей Віктор (усі – 1981 р.).  За ними йдуть «народжені у 70-х»: Ковач Ласло (1979),   Погорєлов Андрій (1977), Кукрі Роберт, Довгош Олександр ( обоє 1976), Пересоляк Анатолій (1975),  Ковач Олександр (1974) та Ващенко Ігор (1972).

Представників  60-х в ужгородському списку п’ятеро – Горват Роберт  (1969), Слободянюк Сергій (1965), Ковач Василь (1963), Ковач Антон (1962), Ратушняк Сергій (1961).

Четверо найстарших ужгородських кандидатів у нардепи – Цап Микола (1959), Ледида Олександр (1957), Ковач Василь (1956), Чучка Павло – найстарший претендент на депутатське крісло (1955).

 

Щодо місць народження кандидатів у нардепи, то тут, маємо різноманіття. В Ужгороді народилися Ващенко Ігор, Довгош Олександр, Ковач Ласло, Ковач Олександр, Коцур Андрій, Пересоляк Олександр, Погорєлов Андрій, Ратушняк Сергій, Слободянюк Сергій, Ульянець Світлана, Чучка Павло, Штефуца Віталій.

канд

Єдиний вихідець із Мукачева, який хоче бути обраним в Ужгороді – комуніст Кукрі Роберт. Представник Мукачівського району  – Туряниця Валерій (с. Березинка). У Берегові народилася одна з двох жінок-кандидатів у нардепи по округу  №68 – Ніколетта Сабов.   Із Хустщини в нардепи від Ужгорода хочуть іти двоє –  Агоста Євген (с. Нижній Бистрий) та Світлик Юрій (с. Велятин), із Перечинщини – також двоє – Василь Ковач (Перечин),  Горват Робрет (Тур’ї-Ремети), Пересоляк Анатолій (Тур’я Пасіка), представників Великоберезнянщини також двоє  – Каганець Руслан (Костринська Розтока), Цап Микола (Волосянка). На Ужгородщині народилися Ледида Олександр (с. Підгорб) та Ковач Василь (с. Паканьово).  Представник Тячівщини – один-єдний – Ковач Антон (с. Чумалево), із Міжгірщини також один – Віктор Щадей (с. Пилипець).

В ужгородському списку кандидатів у нардепи фігурує і один «не наш» – Кисиличин Сергій народився у місті Червоноград  Львівської області, який, проте наразі проживає  в Ужгороді.

У цілому для участі у виборах у мажоритарних округах зареєстровано 3 тис 468 кандидатів, у тому числі 2 тис 87 самовисуванців і 1 тис 381 – висунутих партіями.

Як відомо, в багатомандатному загальнодержавному окрузі зареєстровано кандидатів за списками 29-ти партій.  На Закарпатті по мажоритарних округах  зареєстровано 75 кандидатів. Більша їх частина проходить по одномандатному мажоритарному округу №68 з центром в Ужгороді.

депут2

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *