Doc.ua запис до лікаря

Балога ліквідував чорний піар проти Яценюка

Кілька білбордів із ознаками чорного піару щодо партії «Народний фронт» зафіксовані минулого тижня у Закарпатській області. Видання “Трибуна” прогнозувало їх появу за тиждень до того і пов’язувало цю акцію з родиною Балог.

Білборди, за інформацією спостерігачів ОПОРИ, невідомі розмістили у місті Берегово на вул. Мукачівській, у місті Виноградів на вул. Комунальній та між селами Заріччя і Сільце Іршавського району. При цьому на зображеннях відсутня інформація з вихідними даними про друковану продукцію. Також немає інформації, кому належать рекламні щити.

аваков

На білбордах – карикатурне зображення прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, міністра МВС Арсена Авакова та начальника УМВС в Закарпатській області Сергія Шаранича. Під зображеннями напис: «Призначав, погоджував, служить Медведчуку. Чому вони не виконують Закон про люстрацію».

Наприкінці тижня згадані білборди зникли.

«Я думаю, що попереду буде багато таких брудних технологій чорного піару проти нашої політичної сили з боку нечесних конкурентів», – прокоментував ОПОРІ координатор виборчого штабу «Народного фронту» в Закарпатській області Валерій Лунченко. – Ми повідомили про ці білборди центральний штаб». Валерій Лунченко додав, що оскільки зображення із негативною інформацією уже зникли, наразі до правоохоронців не звертатимуться. Але якщо у майбутньому таке повториться, будуть писати заяви у відповідні органи.

Варто зазначити, що Арсеній Яценюк та Арсен Аваков є зареєстрованими кандидатами у народні депутати. Відтак розповсюдження позитивної чи негативної інформації про них підпадає під дію Закону України «Про вибори народних депутатів України».

ОПОРА нагадує: згідно з частиною 1 статті 68 Закону України «Про вибори народних депутатів», допускається діяльність з метою спонукання виборця не голосувати за певного кандидата чи партію.

Згідно з вимогами частини 7 статті 69 цього ж Закону, «друковані матеріали передвиборчої агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».

ОПОРА

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *