Чиновники з Хустської РДА розкрадають землі громади

Чиновники з Хустської РДА розкрадають землі громади
ЯкубецьТак місто Хуст не грабували навіть і монголо-татари , як грабанули його представники з Хустської РДА на чолі з головою – Якубцем В.Ю. Ці младо-реформатори забули, яка роль їм відводиться у керуванні району, і почали займатись землями міста. Свої прямі функції, а саме – покращувати соціально економічні показники Хустського району, за які вони отримують заробітну плату, та представляти президента у краї , вони вирішили відсунути на задній план, а тим часом поки перебувають у державного «корита» вирішили примножити свої особисті статки .
Такими економічними явищами як соціально-економічні показники, приріст та бюджет Якубець В.Ю не володіє і немає наміру ними займатися, основний його дохід, це поділ землі, чим він і вирішив зайнятися у робочий час , при цьому користуючись службовим становищем, вирішив пришвидшити цей нелегкий і дуже довгий для простого громадянина процес отримання земельних наділів та оформлення актів.
Все місто та громадськість обурена діями Голови РДА, який своїм розпорядженням роздав 50 гектарів землі Хустської міської ради за один тиждень, яка належить територіальній громаді міста, і зовсім немає ніякого відношення до району, він роздав її підставним особам з метою подальшого переоформлення та продажу. Дивує і те , що кожному громадянину виділено по 2 гектари землі для особистого селянського господарства. Виготовляла проект землеустрою організація, яка належить голові РДА Якубцю В.Ю. «Моя Земля». В розкрадені землі попали ділянки, які є власністю територіальної громади міста, які знаходяться в межах міста , та межують з об»їздною дорогою. Але як показує вже виготовлений план , ці ділянки поділені на квартали, з нанесеними вулицями. Судячи з цього, дуже важко повірити в те , що тут будуть вирощувати с/г культури, а те що тут планується житловий масив , видно неозброєним оком.
Їх можна назвати злочинцями, так як вони запланували ці гектари розподілити на ділянки по 10 соток, для подальшого продажу на вторинному ринку по 1 тис. дол. США за 1 сотку. А це сума не мала, це буде становити 5 мільйонів дол. США . Отже хтось запланував заробити на громаді міста 5 мільйонів доларів . Це грабунок !
А далі ми покажемо список цих фермерів, багато з яких друзі, родичі та наближені до голови РДА особи. І по прізвищам буде видно,чи мають ці люди якесь відношення до фермерства, чи можливо вони ближче до однієї з політичних сил???
http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta (місто Хуст – Кіреші)
Novini Hustschini

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.