Через політичну кризу пропонується створення Мукачівської міської військової адміністрації

Через політичну кризу пропонується створення Мукачівської міської військової адміністрації

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/416

ДРБ «Сонечко» готовий взяти на себе відповідальність за ситуацію в Мукачеві.

Довготривалий параліч влади в Мукачеві викликаний протистоянням між міським головою Андрієм Балогою та де депутаським корпусом у складі фракцій які контролюються Закарпатською ОВА (Слуга Народу, Рідне Закарпаття, За майбутнє, КМКС та Європейська солідарність) може призвести до незворотніх процесів деградації інфраструктури міста, неможливості фінансування важливих програм підтримки Збройних сил України, соціально незахищених верств населення міста  над Латорицею.

❗️Свідченням тому черговий зрив сесії Мукачівської міської ради, яка була скликана на 6 червня. На цей раз через відсутність кворуму. 

❗️Мер Андрій Балога  з цього приводу апелює до начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити, який є керівником обласного осередку партії «Слуга народу»: «не має жодних обʼєктивних підстав, для того що б депутати від «Слуг народу» не ходили на сесії Міської ради та ігнорували порядок денний».

❗️Анрієві Вікторовичу можу підсказати, що Віктору Микиті не дуже цікаве Мукачево. Його діяльність зараз зосереджена навколо  Ужгорода, як запасного майданчика для продовження політичної кар’єри у статусі народного депутата.

❗️Так що протистояння «панів» продовжуватиметься і надалі, а страждатимуть прості мукачівці.

❗️Для приведення ситуації у нормальне русло пропоную начальнику Закарпатської ОВА Віктору Микиті ініціцюювати перед Президентом України створення Мукачівської міської військової адміністрації. 

❗️Головою призначити представника Цивільного корпусу ДРБ «Сонечко», який діятиме виключно в розрізі інтересів України і незалежатиме від жодного закарпатського клану. 

❗️Підозрюю, що після цієї публікації одразу розпочнуться екстренні консультації між командами Балоги, Ланя та Микити. Ми – за.

❗️Пора розрубати мукачівський «гордіїв вузол».

Фото – 10 березня 2022 р., Комбат Чесний повернувся з завдання, підірвавши ворожі склади у Чорнобильській зоні.

 

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *