Через негоду закарпатське озеро Синевир вийшло з берегів (ВІДЕО)

Через негоду закарпатське озеро Синевир вийшло з берегів (ВІДЕО)

Через рясні опади, що накрили майже усю територію Закарапаття, вийшло з берегів озеро Синевир. Вода підтопила дерев’яний майданчик де, зазвичай, фотографуються та розглядають озеро туристи.

Про дивовижне видовище на своїй сторінці у Фейсбук повідомив місцевий житель Іван Галатиба.

Чоловік зазначає: таким озеро Синевир влітку побачити вкрай важко. Зазвичай у цю пору року рівень води падає, проте через рясні опади, що накрили майже усю територію Закарпаття, води у “морському оці” значно побільшало.

Вода підтопила дерев’яний майданчик де, зазвичай, фотографуються та розглядають озеро туристи.

Таке озеро Синевир у цю пору побачити можна вкрай рідко! Станом на 25.06.2020 погода суперова 🌄🌄 Проїзд до озера Синевир,та усіх локацій Міжгірщини відкритий! ///Шановні новинні сайти #новинизакарпаття нашого регіону,коли публікуєте "апокаліпсис" та "кінець світу" копіюючи матеріали один від одного,не забудьте опублікувати протилежне після закінчення,адже Ви руйнуєте і так зруйнований туристичний бізнес!!! Так природа завдала збитку усім,нам прикро за регіони які сильно постраждали,але жити треба далі.Та ВИВОДЬТЕ з омани наших гостей краю,що ані проїхати,ані дістатись до родзинок МІЖГІРЩИНИ не можливо!!!!!! Наразі Міжгірщина та зокрема озеро Синевир відкрита для відвідувачів!Бережіть своє здоров'я! www.synevir.info #оберітьЗакарпаття

Опубликовано Іваном Галатибой Среда, 24 июня 2020 г.

pershij.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *