Через напад “гастролерів” на журналістів десятки ужгородців заблокували міськвідділ поліції (ВІДЕО)

Через напад “гастролерів” на журналістів десятки ужгородців заблокували міськвідділ поліції (ВІДЕО)

Напад громадянки Лади Сичової мешканки м.Ніжин Чернігівської області на журналістів газети “Сила Народного Контролю” обурив громадськість. Закарпаття. Сичова знаходилась у розшуку, за злісне ухилення від суду. ВІдносно її примусового приводу в Святошинській суд м.Київа винесено 6 ухвал. Їй висунуто обвинувачення за ст 190 , по справі проходить 23 особи потерпілих від її дій. З 13.03.2017 року Сичова Лада знаходиться у Закарпатській області, веде себе агресивно, заявляє про те, що вона є снайпером, постійно публічно погрожує журналістам видання “СНК”.
Збурена її агресивною поведінкою громадськість краю, поставила жорсткі питання начальнику Ужгородського відділу поліції.

Ось, як описала надзвичайну подію журналіст Лариса Ступак:

Сьогодні, на редактора газети СНК та її фотокореспондента, о 17-15 год просто на автобусній зупинці в м .Ужгород, здійснила напад громадянка Лада Сичова, яка звинувачується в шахрайстві в особливо великих розмірах. На час приїзду опергрупи, Сичова разом із невідомою такою ж агресивною блондинкою, швидко покинули місце подій.

Журналісти написали повідомлення про злочин та вимагали освідчення Сичової та її поплічниці на вживання алкоголю. Цілим Ужгородським відділом поліції Сичову благали пройти освідчення. А вона в цей час тричі викликала швидку допомогу, бо від кількості відеокамер та журналістів їй стало недобре. Як і Романа Насірова її довго няньчили лікарі, хіба що не завертали у ковдру.

Не знаємо , чи вилікували гастролерку, але в Ужгородській відділ поліції за годину зібралась велика кількість свідомих громадян, які руба поставили конкретні питання начальнику поліції Улінцю В.І. :
Хто така Лада Сичова, з якого вона Айдару, чому називає себе снайпером, з якою метою прибула в Ужгород, де проживає, чи відомо йому про те, що Сичова переховується від суду, що стосовно неї винесено 6 ухвал Святошинського суду про примусовий привід її до суду, чому їй не висунуто підозру за погрози життю журналіста Лариси Ступак, чи допитали її в справах стрілянини з гранатометів, адже саме з її появою на Закарпатті почали стріляти по будинках?

Начальник поліції запевнив, що завтра він доповість керівництву все, про що просила його громадськість та офіційно повідомить 8-му прокуратуру м.Київа, Святошинську поліцію м.Київа та Святошинський суд м.Київп, про місто перебування Сичової Лади Сергіївни, яку вони вже два роки шукають.

Завтра громадськість Закарпатської області збирається з’ясувати справжню причину перебування в області сумнівної занадто агресивної особи, та істину причину її зв’язків з першим заступником прокуратури області Шимоном Іваном.

Раніше “Трибуна” повідомляла: В Ужгороді агресивна активістка, яка знаходиться в розшуку напала на журналістів

1 Comment

  1. На вигляд це сама що не є проститутка, позаїжджали сюди всякі невідомі кримінальні елементи і невідомо з якими намірами, очевидно розхитувати у Закарпатті і так нестабільну обстановку.
    Гнати у три шиї дешевих куртізанок у Московію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.