Боротьба за вплив на Ужгородську міськраду надзвичайно загострилася

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/376

❗️Тепер я вірю, що битва за вплив на Ужгородську міськраду йде не на життя, а на смерть.

❗️Брати Андріїви надзвичайно жорстко відреагували на намагання всадити в крісло заступника міського голови депутата облради Івана Дурана – ставленика Михайла Ланя.

Перед загрозою «обнулення» антиподи закарпатського політикуму об’єднуються

❗️На близькому Андріївим каналі «Балоган» повідомили, що «за даними ЗМІ, Михайло Ланьо очолює найпотужніше у регіоні організоване злочинне угруповання, яке має відношення до місцевої наркоіндустрії: виробництво «первинтину», завезення з-за кордону кокаїну і «екстазі», нелегальних поставок алкоголю та контрабанди сигарет. Поширюється також інформація про те, що Ланьо судили за зґвалтування і підозрювали у вбивстві».

❗️Також повідомлено інсайдерську інформацію, що на завтрашній сесії Ужгородської міськради депутати депутати Ужгорода планують вкрасти в громади землі на 20 млн доларів за рахунок «Ужгородприладу».

«Йдеться про землі заводу, побудованого ще за радянських часів, який  розташований на березі річки Уж, неподалік гіпермаркету «Епіцентр» та Боздоського парку.

Однак ці землі не пішли на аукціон, не пішли для будівництва садочка та школи чи поліклініки, а безкоштовно намагаються віджати на фірми-прокладки.

У четвер депутати розглядатимуть питання щодо надання для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово- розважальної та ринкової інфраструктури колишньої території заводу “Модуль”, загальною площею понад 15 гектарів. 

«Чорна каса» депутатів за підтримку на сесії проєкту рішення становить 500 тис. доларів».

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *