Перед загрозою «обнулення» антиподи закарпатського політикуму об’єднуються

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/375

❗️Ситуативне зближення голови Закарпатської облради Володимира Чубірка з братами Андріївими (Богдан – міський голова Ужгорода, Андрій – депутат облради від «Батьківщини») викликане посиленням впливу начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити і намаганням останнього інтегрувати своїх людей на керівні посади в Ужгородській міськраді.

❗️Підконтрольний Андріївим канал «Балоган» відверто піарить Чубірка і мочить Микиту за те, що той має намір протиснути на посаду заступника Ужгородського міського голови депутата облради від «Батьківщини» Івана Дурана.

❗️Оприлюнюються «домовленості» голови ОВА з кримінальним авторитетом «Блюком», який контролює обласну фракцію «Батьківщини» про створення коаліції.

❗️Це найцікавіший момент у цій ситуації, адже брати Андріїви довгий час «ходили» під Михайлом Ланьом, якого зараз називають кримінальним прізвиськом – Блюк. 

❗️В реалії Ланьо контролює 4 з 8 депутатів Закарпатської облради – Івана Дурана, Юрія Гуледзу, Георгія Горвата та Мирославу Ливч. Це явно не тягне на рівноправне партнерство з командою Микити.

❗️«Найцінніший» кадр в команді Ланя це Іван Дуран, який служив разом з Віктором Микитою в СБУ. 

❗️Дуран активно пробує налагодити комунікацію між начальником ОВА і головою Мукачівської райради Михайлом Ланьом, але Віктор Микита тримає дистанцію, розуміючи іміджеві ризики такої публічної співпраці.

❗️Зв’язка Чубірко – Андріїви не є стійкою, але показовою, що перед загрозою «обнулення» антиподи можуть знаходити спільні точки дотику.

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *