Берегівський термальний басейн застрайкував (ФОТО)

3 липня, трудовий колектив УСБ «Закарпаття» влаштував з 8.00 до 10.00 год. попереджувальний страйк як реакцію на свавілля з боку колишніх київських орендаторів берегівської спортбази.
Так, із самого ранку біля входу до купалень зібралися не тільки колектив УСБ «Закарпаття», а й небайдужі берегівчани.

Страйкарів підтримали і гості спортбази з різних міст країни, які прийшли цього дня для купання в термальних водах. Тут же збирали підписи в підтримку розірвання договору-оренди комплексу будівель на 49 років між ВФСТ «Колос» і ТОВ «РСБ «Закарпаття»». Так, за дві години було зібрані близько 200 підписів. У фойє спорбази активіст Олег Супруненко наголосив, що цей комплекс будівель ще у 60-х рр. створювала громада Берегова, вкладаючи власні сили та кошти. Прозвучало звернення до міністра агрополітики та продовольства І. Швайка з проханням допомогти у вирішенні конфлітної ситуації. Також присутні проголосували за те, аби написати звернення до місцевого суду. Працівники кажуть, що раніше юні спортсмени не мали змогу вільно займатися у залах спортбази, а відвідування басейнів та навіть вбиралень для них було платним. Але зараз на території УСБ «Закарпаття» були проведені некомерційні змагання та турніри, а також відновлено безкоштовне відвідування купалень для місцевих спортсменів та їх тренерів.

Наприкінці мирної акції працівник УСБ «Закарпаття» Олександр Павлище привселюдно передав активістці Тамілі Ворошиловій благодійні кошти, зібрані силами колективу спортбази у сумі 3135 грн на потреби військових.

страйк2 страйк страйк3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *