Берегівські депутати “спіткнулись” через землю (ФОТО)

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський активіст Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).

сесія берегово

Сьогодні представники ГО “МУЗа”, та газети “Трибуна”, були запрошені на сесію Берегівської міської ради, яка з самого початку зайшла в “тупік”, так-як депутати, які лобіювали земельні питання, не хотіли іти на компроміс з мером, тому-що він пропонував не розглядати не підготовленні земельною комісією документи, а тільки поставити на голосування, виділення земельних ділянок для учасників АТО, та нагальні питання, які накопичились на кінець року!
Сказавши ОДНЕ ПРАВИЛЬНЕ СЛОВО, як часто можна змінити хід історії! Так і сьогодні НАШІ активісти запропонували меру продовжити сесію, а на земельні питання, які лобіюються, поставити “ВЕТО”, як зразу депутати проголосували за продовження сесії!
Багато цікавого МИ почули на сесії, на якій НАШІ “подруги” з партії “ЄЦ”, які зубами рвали ненависні їм гасла на акції “Закарпаття без Балог”, запропонували відправити депутатський запит, депутатам Верховної Ради – Балогам – 3 штуки))) Петьовці і багатьом Закарпатцям, з метою “УЗАКОНИТИ” захоплений рейдерською атакою басейн (це питання розглядали на Громадській раді при УМВС, там є рішення суду, яке не виконується виконавчою службою)!
Але найбільше часу зайняло питання водопостачання міста, як виявилось, Берегівський водоканал, так само, як в Ужгороді, хоче підняти тариф, так-як їм не вигідно працювати, а все із-за того, що це приватна структура з венгерськими інвестиціями. Прослідкуємо, як пройде це рішення, так-як депутати скурпульзно віднеслись до данного запитання і створили комісію по розгляду тарифу!
Апофеозом мало бути виступ громадян міста з запитами на відкликання депутатів від партії “ЄЦ”, але було прийнято рішення закрити сесію, а депутат Бізіля, сама пробігшись по залу, запропонувала всім депутатам вийти із залу засідань, що вони зробили, чим показали неповагу до своїх виборців та свого НАРОДУ!
В цілому, сесія показала, що місто бореться з проблемами, а в надії привернути увагу туристів прийняли рішення роздати рецепт Федака Шаріш торта))) який буде візітівкою міста Берегово!
ГО “МУЗа” пропонує залучати наших активістів для вирішення актуальних питань, де МИ можемо допомогти НАРОДУ, якщо не ділом, так СЛОВОМ!
Який НАРОД, така і влада в Україні!

сесія чоп

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *