Батальйон “Сонечко” звернувся до Президента щодо бездіяльності поліції по відношенню до закарпатських наркобаронів

Батальйон “Сонечко” звернувся до Президента щодо бездіяльності поліції по відношенню до закарпатських наркобаронів
 Добровольчий батальйон “Сонечко” Головного розвідувального управління розвідки Міністерства оборони України розповсюдив офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ВІД ВІЙСЬКОВИХ!!!
Ми відкрито просимо Президента України Володимир Зеленський та Офіс Президента України навести лад в Закарпатському центрі комплектування кадрів ЗСУ, та у деяких силових структурах. Вимагаємо негайно почати перевірку силами Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора у всіх підрозділах які ігнорують наказ Президента про мобілізацію. Окремі працівники структур налагодили схеми по отриманні коштів за не виконання плану мобілізації : наприклад весь Мукачівський криміналітет (Пашкуляковські, Блюковські, шістки Джані і т.д.) оптом скупили право не йти на фрон!!! Недавно навіть проходили відкриті спортивні заходи куди за бабло було домовлено з поліцією і воєнкоматамт протекцію від вручення повісток! Натомість злочинні групи заробляють на цих схемах гроші, а конкурентів здають на показники. Також є низка фальсифікованих поліцією справ в цій області, з метою формазолу показників! Ми, добровольці, які з 25 лютого в строю, вимагаємо негайно від Служба безпеки України , Національна поліція , Патрульна поліція України навести лад в цих питаннях, покарати всіх причетних, щоб нам не прийшлося піднімати ці питання в інших місцях… Наприклад відсоток прибувших по повістках від тих, кому їх вручили складає – 12%, а кримінальних справ не має . Тобто інші 88% просто відкупилися. На омість наводжу приклад однієї з схем: працівник поліції Палько спільно з працівником ДПСУ Кут, налагодили схему по вивозу призовників за кордон. Дають долю, і все ок… А самі поліціянти провокують на розмови простих громадян, і вже за прості переписки і розмови пробують втюхати підозри….
“СОНЕЧКО” УПА.
P.S. Одну с таких підтасованих справ, ми скоро піднімемо на поверхню. І ці всі питання мають бути закриті до першої ротації “Сонечко”. Інакше закриті вони будуть в нашому стилі… Вважайте це останнім попередженням!
І окремо попереджаю поліцію: або ви починаєте саджати наркобариг показуючи 2022, або ми повторимо 2015…

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.