“Бариги” з Мукачівської міськради не змогли притягнути до відповідальності опозиційного депутата (відео)

“Бариги” з Мукачівської міськради  не змогли притягнути до відповідальності опозиційного депутата (відео)

На черговій сесії Мукачівської міської ради не було підтримано пропозицію депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики про винесення попередження депутату міськради Юрію Кравчуку, який на думку членів комісії та деяких екзальтованих чиновниць міськради назвав місцевих народних обранців баригами. З цього приводу депутат міськради Богдан Фекете у спільноті Варишська хижа NEWS зазначив:

Сьогоднішня сесія, крім іншого, запам’ятається тим що депутату Юрій Кравчук вже не треба вибачатися за свої пости у фейсбук і спростовувати їх. Більшість депутатів не підтримала однобоку позицію комісії з етики і не знайшли нічого образливого у висловах колеги.
Що характерно, трохи згодом ця ситуація викликала один “природній катаклізм” – приступ жіночої істерії, який зачепив навіть мене 🙂
Виникає питання, кого ж насправді образила публіцистика Кравчука?

Детальніше на відео Ключ ТВ з 43 хвилини

2 Comments

  1. клоуни єцівські, заварила сю кашу манну зотова аферистка, вона дуже зловживає своєю посадою під кришуваннням мера Андрія, він дуже лоханувся із цією псевдо журналюжкою.Такі як вона і підставляють мера, коли вирішують свої скандальгі інтереси і воюють у соцмережах з своими скаржниками. тут її провал, облом.
    добре що хоч мер схаменувся і поняв что до чого,там більше дупутвтів треба судити а не засуджувати за вислови

  2. ой один іванчо мент із кримінальним прошлим чого варта, кришує не лиш малолеток жуликів і наркомані у Паланку, бувший регіонал ще й вор , у бувшої жони покрав цінності, в додачу циганин депутат тоже із моральної комісії, а завершає сю тройку вишинського директор школи 16 Ілов, весь “цвет” нации

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.