Doc.ua запис до лікаря

“Бариги” з Мукачівської міськради не змогли притягнути до відповідальності опозиційного депутата (відео)

“Бариги” з Мукачівської міськради  не змогли притягнути до відповідальності опозиційного депутата (відео)

На черговій сесії Мукачівської міської ради не було підтримано пропозицію депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики про винесення попередження депутату міськради Юрію Кравчуку, який на думку членів комісії та деяких екзальтованих чиновниць міськради назвав місцевих народних обранців баригами. З цього приводу депутат міськради Богдан Фекете у спільноті Варишська хижа NEWS зазначив:

Сьогоднішня сесія, крім іншого, запам’ятається тим що депутату Юрій Кравчук вже не треба вибачатися за свої пости у фейсбук і спростовувати їх. Більшість депутатів не підтримала однобоку позицію комісії з етики і не знайшли нічого образливого у висловах колеги.
Що характерно, трохи згодом ця ситуація викликала один “природній катаклізм” – приступ жіночої істерії, який зачепив навіть мене 🙂
Виникає питання, кого ж насправді образила публіцистика Кравчука?

Детальніше на відео Ключ ТВ з 43 хвилини

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до ““Бариги” з Мукачівської міськради не змогли притягнути до відповідальності опозиційного депутата (відео)”

  1. клоуни єцівські, заварила сю кашу манну зотова аферистка, вона дуже зловживає своєю посадою під кришуваннням мера Андрія, він дуже лоханувся із цією псевдо журналюжкою.Такі як вона і підставляють мера, коли вирішують свої скандальгі інтереси і воюють у соцмережах з своими скаржниками. тут її провал, облом.
    добре що хоч мер схаменувся і поняв что до чого,там більше дупутвтів треба судити а не засуджувати за вислови

  2. ой один іванчо мент із кримінальним прошлим чого варта, кришує не лиш малолеток жуликів і наркомані у Паланку, бувший регіонал ще й вор , у бувшої жони покрав цінності, в додачу циганин депутат тоже із моральної комісії, а завершає сю тройку вишинського директор школи 16 Ілов, весь “цвет” нации

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *