“Бариги” з Мукачівської міськради образилися на Юрія Кравчука (ВІДЕО)

“Бариги” з Мукачівської міськради образилися на Юрія Кравчука (ВІДЕО)

Пост депутата Мукачівської міськради Юрія Кравчука в мережі Фейсбук викликав збурення в лавах депутатського корпусу та чиновництва міськради. З приводу висловлювань про “бариг” в міськраді була зібрано засідання депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи. Адепти Балоги висловили своє глибоке обурення діями Кравчука і довго мусолили дане питання. Юрій відповів “баригам”, що на злодії і шапка горить… Подробиці у відео  Мукачівська міська рада.

Якщо сільські бюджети виділяють кошти пенсіонерам на пасажирські перевезення, то… наша більшість бариги у міській раді – просто популісти у дитячих шортиках.
Це ж треба – примусити перевізників возити абсолютно усіх пільговиків безкоштовно, потім з оплатою кинути, і ще й на цьому пропіаритися. І заощадити на соцвиплатах. А ще потім за окремою програмою списати кошти через соцзахист на перевезення, так щоб не здогадувалися перевізники. Колеги з Верхнього Коропця – та ви просто ангели!)

2 Comments

  1. госпада всю єту возню глупую затеяла зотова с мером, которым етот чувак конкретно наступает на их грязные делишки и как всегда роберт иванчо главная затычка у мера, с сомнительным пршлым и сегодняшним терпят фиаско, они теряю свой рейтинг ы популярность через ошибки и серйозные проступки.
    это у зотовой агония перед отставкой, видать придется отвечать ей по закону по всем статьям , дело времени гаспада неудачники ецовские, смутные времена надвигаются

  2. это што ецовцы устроили судилище кому, так это им надо устраивать суд линча всем эдиным
    зотова что уже возглавляет комисию по етике?
    ппипец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.