Балога вирішив сам себе покарати за багаторічний підкуп закарпатських виборців

Балога вирішив сам себе покарати за багаторічний підкуп закарпатських виборців

 

балогаПринаймні таке враження складається із зареєстрованого нещодавно у Верховній Раді законопроекту.

Мова про документ, який передбачає покарання політиків за підкуп виборців. Як не дивно, автором його є не хто інший як той самий горезвіний нардеп Віктор Балога. Людина, яка власними руками побудувала на Закарпатті наймасштабнішу мережу передвиборчого підкупу і протягом останніх п’ятнадцяти років успішно нею користувалася.

Щоправда, стосується закон тільки виборів народних депутатів. Вочевидь, карати самого себе уже цього року Віктор Балога не хоче: усвідомлює, що без підкупу на чергових виборах ніяк не обійтися.

«Саме при проведенні проміжних виборів народних депутатів, що проводились 26 липня 2015 року у 205 виборчому окрузі в Чернігівській області кандидати в депутати та їх виборчі штаби відзначились правовою вакханалією. Ці вибори продемонстрували безсилість правоохоронних органів при спробах припинити незаконні дії суб’єктів виборчого процесу, небажання судів дати відповідну правову оцінку суб’єктам виборчого процесу, які займались купівлею голосів виборців», – зауважив нардеп у пояснювальній записці до законопроекту.

У проекті документу зазначено, що забороняється прихована передвиборна агітація, а також укладення з виборцями оплатних договорів на проведення передвиборної агітації. Крім того, автор пропонує заборонити робити виборцям (а також юридичним особам) подарунки як суб’єктам виборчого процесу. Заборонять це робити у разі прийняття законопроекту як самим кандидатам, так і організаціям, які при цьому закликають голосувати чи не голосувати за певну партію чи кандидата.

Цікаво, як же Віктор Балога збирається вигравати вибори, якщо сам собі заборонить використання улюблених передвиборчих методів?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *